עמוד המועדפים שלי הצפיות האחרונות שלי קטגוריות
קטגוריות מומלצים עדכונים אחרונים עמוד ראשי
:חיפוש מהיר
         


מחשב

טלוויזיה
ערוץ 2 שידור חי   |   ערוץ 10 שידור חי
עמוד ראשי > ערוץ 2 > ריאליטי > האח הגדול

האח הגדול VIPברוכים הבאים לאזור המיוחד של האח הגדול. כאן תוכלו לצפות בשידור חי באח הגדול, לצפות בפרקים שהחמצתם, בדוחות היומיים ובעונות הקודמות של האח הגדול.חוזרים הביתה
איך נראו 24 השעות הראשונות של הפיינליסטים מחוץ לבית האח הגדול, החזרה למשפחה, לחברים ולשגרה שכבר נראית אחרת?
אירוע הגמר
מי יהיה האחרון שייצא מהבית, כמנצח הגדול של העונה: נירו, איציק, שיר, סטלה, או מושיק?
הספירה לאחור
רגע לפני הגמר כל הפרשנויות וההערכות
היום האח-רון
מה עובר על הדיירים בימים האחרונים שלפני אירוע הגמר?
פרק 11
הדחה כפולה כל מה שקרה במשימת "האח הגדול CALL"
פרק 10
הערב במשדר ההדחה הדרמטי, נירו סוגר חשבון עם כולם. מי יעזוב את הבית שבוע בלבד לפני הגמר הגדול?
פרק 9
משימת הליהוק: מי גילה את עצמו מחדש בתור זמר? ומי כיכב בפרסומת של משחת יאמיפרש? ומה המשימה ששברה את איציק?
פרק 8
מי הצבוע? כשכולם מדברים נגד הצביעות, סתיו וסטלה נגד שיר צובעים את הבית בצבעי מלחמה - מי ימצא את עצמו מחוץ לבית: נטלי, נירו, מושיק או שיר?
משימת הצלה
מי הדייר שיינצל מרשימת ההדחה - ומי ייכנס במקומו ברגע האחרון?
פרק 7
בממלכת "משחקי האח" החופש נלקח, הבדידות מוחלטת, הרעב כבד, המסע לא נגמר והמשך אכזר: כל מה שקרה במשימה שהפכה את הבית
פרק 6
ההדחה השניה נירו, הדגים והמשימה הסודית: איך יגיבו הדיירים כשיגלו שהכל הצגה - ומי הדייר שיעזוב הערב את הבית?
משימת הצלה
6 המועמדים להדחה מקבלים מהאח הגדול משימת הצלה שתשנה את רשימת המועמדים להדחה מי ייצל ומי הדייר שיכנס לרשימה?
פרק 5
משימת הפחד: איך התמודדו הדיירים עם הפחדים הכי גדולים שלהם וכיצד הגיבו לעזיבה המפתיעה של ישראל?
פרק 4
ההדחה הראשונה של העונה האם קטיה תהפוך את משולש האהבה למרובע?
הדיירת ה-12 נכנסת לבית
הדיירת ה-12 נכנסת במפתיע לבית האח הגדול. גורל רשימת ההדחה בידיה. האם תחליט לשנות אותה?
פרק 3
כל מה שבאמת קרה במשימת "לשבור את האינטרנט" וגם רשימת ההדחה הראשונה של העונה נחשפת. מי יהיו הדיירים הראשונים שיועמדו להדחה?
פרק 2
איך התמודדו הדיירים עם הבית המפתיע ועם החיים החדשים שלהם?
פרק 1 - אירוע הפתיחה
האח הגדול חוזר בעונת VIP. מי המפורסמים שנכנסו אל בית האח הגדול ויתועדו 24 שעות ביממה ללא כל קשר לעולם החיצון? מה נגלה עליהם כשהמסיכות יפלו?

הדוח היומי

הדוח היומי - סיכום היום ה - 38
מה אמר נירו למושיק רגע לפני ההכרזה על המנצח? שעות הבוקר של ערב הגמר החגיגי בעונת ה-VIP החלו עם חיוכים ואווירה נהדרת אצל חמישיית הגמר שכבר החלה להרגיש את החיים מחוץ לבית. רגע לפני, עוד הספיק נירו לעלות לשידור אחרון ברדיו 87.66, ודקות לפני ההכרזה על המנצח הגדול התפנו שני הפיינליסטים לשיחת סיכום אחרונה ומרגשת במיוחד
הדוח היומי - סיכום היום ה - 37
נירו: "מאוד מוזר שסתיו הלך, תראי עם מי נשארנו פה" יממה לפני הגמר הגדול התפנקו להם הדיירים עם מוזיקה מסביב לשעון, אוכל משובח וההקלה שהם אלו שמרכיבים את החמישייה הסופית. למרות האידיליה, נירו וסטלה חוששים מבחירת הצופים בבית לאחר הדחתו של סתיו, והאח הגדול בוחר להשתעשע עם איציק ומושיק רגע לפני הסוף
הדוח היומי - סיכום היום ה - 36
עתידות: מושיק יתחתן בעוד שנה וחצי הדיירים נרגעים בחצר בימים האחרונים בבית, כשמוטי מחליט להזמין אותם לבריתה של הנכדה שלו עם סיום התכנית. אם שמחה אחת לא מספיקה לכם, הוא גם מכריז בביטחון: "מושיק אתה כבר מוכן לאהבה, עוד שנה וחצי אתה מתחתן". בתוך כל האירועים המשמחים, דייר אחד כבר מרגיש את העזיבה הקרובה שלו, ואפילו צודק
הדוח היומי - סיכום היום ה - 35
אורן זריף, זה אתה? חבילה מסתורית המיועדת לנירו מופיעה בחצר שקית סוכריות ובתוכה פתק שמוקדש לנירו הופיעה פתאום בבית, ונירו הנרגש מיהר לשתף את יתר הדיירים: "הייתי בטוח שזו שקית טבק, פתאום אני רואה שכתוב נירו לוי המלך". הם מצדם לא התרגשו (וגם לא ממש פירגנו), וסטלה מיד מיהרה לעודד אותו: "אתה הכי גבר פה מכולם". אבל מי עומד מאחורי המסר? השאלה עדיין פתוחה
הדוח היומי - סיכום היום ה - 34
סתיו במסר מרגש לכבוד מצעד הגאווה: "שמחה, אהבה, קבלה, שוויון לכולם" הדיירים חוגגים את סיום המשימה האחרונה במסיבה לתוך הלילה, סתיו מנצל את תחנת הרדיו 87.66 למסר מיוחד, מוטי וסטלה מפרגנים לנירו על השינוי שעבר במהלך התקופה ("הכי גבר בבית הזה") ולכבוד השבת האחרונה בבית איציק מפתיע את הדיירים עם מחווה מרגשת.
הדוח היומי - סיכום היום ה - 33
שיר: "אין שום פרטיות בבית הזה" משימת האח הגדול call בשיאה והדיירים מתקשים להירגע מהתלונות שקיבלו בשיחות הטלפון. מוטי מתערער ומתאכזב מכך שלא הצליח להעביר את המסרים שרצה ("ציפיתי שיראו צדדים אחרים בי"), למושיק נמאס לעבוד בשביל כולם ("אני לא פראייר של אף אחד") ושיר מחפשת מקום מחבוא מהמצלמות בשביל רגע אחד של פרטיות
הדוח היומי - סיכום היום ה - 32
מושיק: "אנחנו נמצאים עכשיו במצב הכי מגעיל שיכול להיות" אווירה עכורה בבית האח הגדול: המחנות הופכים יותר ויותר מגובשים, תחושת הפילוג מתחזקת, ובנוסף לכל זה האוכל מתחיל להיגמר - מה לעשות, ככה זה כשלא מפסיקים לעבור על חוקי הבית ולצבור קנסות. "זו התעללות", מתלונן מוטי, אבל מושיק לא מסכים: "הבאנו את זה על עצמנו".
הדוח היומי - סיכום היום ה - 31
שבוע לפני הגמר: הבית מפוצל למחנות והמתח בשיאו יממה לפני הדחתה של רתם, ושבוע לפני הגמר הגדול, נראה שהיחסים בין הדיירים הגיעו לשפל חדש: סטלה לא יכולה לסבול את התנהגותו של איציק ומודיעה שלא יעז להתעסק איתה ("אני מוכנה לקראתו"), סתיו רוצה להעמיד למושיק אולטימטום ("זה או אני או איציק"), ורק שיר כבר מאסה בריבים ושיחות פיוס.
הדוח היומי - סיכום היום ה - 30
רתם מעודדת את איציק: "אתה גבר חזק ומוכשר" הדיירים מתחילים להריח את ההדחה, ופרסום רשימת המועמדים משפיע על האנרגיה בבית: "כל הזמן בוחנים אותך", מתבאס איציק. רתם, שגם מרגישה מעט נבגדת עקב ההעמדה שלה להדחה, מחליטה לשנות גישה ומנסה להשפיע גם על איציק: "חשבתי מה המטפלת שלי הייתה אומרת לי לעשות, ועשיתי את זה. גם אתה צריך להזכיר לעצמך שאתה מוצלח".
הדוח היומי - סיכום היום ה - 29
מה הדבר היחיד שהיה גורם למושיק להישאר עוד חודשיים בבית האח הגדול? דיירי בית האח הגדול מתחילים כבר להריח את סוף העונה ומתכוננים להעמדה להדחה שתגיע בערב. בינתיים, בשעות שלפני, נירו ממשיך לשדר את תכנית הרדיו הדימיונית שלו, למושיק נמאס שבעיקר הוא ונירו עושים כלים, ולסטלה יש מה להגיד על מוטי באוזני נירו, שלא חושב אחרת.
הדוח היומי - סיכום היום ה - 28
מושיק: "אני לא מקנא במי שיעצבן אותי השבוע" כמעט חודש מאז שדיירי עונת ה-VIP נכנסו אל הבית ועדיין יש שאלה אחת שמרחפת מעל כולנו: האם מושיק עפיה הוא הפראייר של הבית, או דווקא זה שלא כדאי לכם להתעסק איתו? אז מה באמת מניע אותו לשטוף את הכלים של כולם? וכמה רחוק הוא מוכן ללכת בשביל אהבה?
הדוח היומי - סיכום היום ה - 27
משימת האודישנים מקרבת בין איציק לרתם קצת לפני שהסתיימה משימת האודישנים, איציק מתרגש עד דמעות תוך כדי שירה ומתנחם בזרועותיה של רתם, נירו מחמם את מוטי על איציק ("הוא דורך עליך ואתה ממשיך לדבר איתו"), רתם מתגרה בסתיו ("ילד חרא קטן שלי") והוא כמובן לא נשאר חייב.
הדוח היומי - סיכום היום ה - 26
סתיו: "אני סובל פה מכל שניה שעוברת" סתיו מתחיל להרגיש געגועים הביתה ומודה בפני נירו: "אני סובל מכל שניה שעוברת, אני גם מתחיל לחשוב מה הסיכויים שלי להגיע לגמר בכלל", ונירו מנסה לעודד אותו: "יש לך סיכויים מאוד גבוהים". אחרי עזיבתה של נטלי, הדיירים פותחים חזית נגד איציק: "הוא כל הזמן ישן וצובר קנסות, ועכשיו כשנטלי עזבה כבר אין מי שינקה אחריו".
הדוח היומי - סיכום היום ה - 25
איציק מתגעגע: "במקום לא מתוכנן אתה מפתח רגש" ההדחה של השבוע מותירה את הדיירים, ובעיקר את איציק, בלי נטלי. איציק מספר למושיק על הגעגוע אבל מסכם שמה שקרה ביניהם הוא לטובה. סתיו מנסה לגלות מה הטיפוס של מושיק בנשים, נירו משדר תכנית רדיו בידיונית שנויה במחלוקת, ושיר מספרת לדיירים על דברים קשים שקרו לאלרואי ומנעו ממנו להתקדם בכדורגל
הדוח היומי - סיכום היום ה - 24
סתיו על היציאה שלו מהארון: "אמא שלי חשבה שזה יהיה זמני" רגע לפני שנטלי עזבה את הבית, הדיירים עסוקים בהכנות לשידור, סתיו מנסה להשלים עם שיר ומתאכזב ("הנחתי לזה כי הבנתי שלא נגיע לשום דבר"), נירו דואג להתלבש בהתאם, רתם מתעניינת בסיפור היציאה מהארון של סתיו, שיר מתעודדת בשיחה מרגשת עם המצלמה וחותמת בנשיקה.
הדוח היומי - סיכום היום ה - 23
רתם לנירו: "וואו. הרבה זמן לא ראיתי גבר נאה בתחתונים" הדיירים ממשיכים להעביר את הזמן בבית האח, ולצד המתח שנלווה להדחה הקרובה הם מנסים לשמור על שגרה: מוטי ונירו מתעצבנים על הבנות שלא מנקות ("כל מה שמעניין אותן זה איך הן נראות"), איציק ונטלי מתחזקים את מערכת היחסים, ורתם ממשיכה לפלרטט.
הדוח היומי - סיכום היום ה - 22
סתיו מתוסכל: "אני מדבר למצלמות כי אין לי עם מי לדבר כאן" יום לא פשוט עבר אתמול על דיירי הבית שמהבוקר לא הפסיקו לריב: סטלה האשימה את שיר בצביעות והצליחה לעצבן את רתם ("אני פשוט בהלם"), ובמקביל - איציק החליט שהוא עם סתיו סיים ("חוצפן ושחקן. כל מה שהוא עושה פה מתוזמן ומתוכנן").
הדוח היומי - סיכום היום ה - 21
רומן חדש? היחסים בין מושיק לרתם מתחממים סוף שבוע רווי במתחים וכעסים עבר על דיירי הבית אחרי סיומה של משימת "משחקי האח". לאחר קידוש השישי, התעוררו הדיירים לבוקר שבת רגוע יותר ובין שטויות בחדר השינה, למשחקים מול המצלמה בחצר, נראה שמושיק ורתם מחממים יחסים, בזמן שמוטי וסטלה בעיקר מחוממים על רתם.
הדוח היומי - סיכום היום ה - 20
הבוקר שאחרי המשימה: מה שינה את דעתו של סתיו על נירו? הרגעים האחרונים של משימת "משחקי האח" היו מותחים ומתוחים לדיירי הבית. הדו קרב הגורלי של נירו ואיציק הופך את הגלגל, סתיו פגוע ("במקום לשמוח בשבילי קראו לי לקקן") ונטלי מותשת מהאירועים בצינוק ("דברים עברו פה לא פסים שלא צריך להגיע אליהם"). מי מצליח לשים את האגו בצד ולהתנצל ומי נוטר טינה? הדוח היומי
הדוח היומי - סיכום היום ה - 19
סתיו דואג: "אני לא יכול לראות את מושיק ככה" משימת "משחקי האח", שהביאה את הדיירים לקצה גבול היכולת עוד לפני שבאמת התחילה, שוברת שיאים חדשים. הדיירים מעבירים לילה שלם ברכיבה מתישה על סוסים, סתיו נשבר ובוכה ("אני לא יכול לראות אנשים ככה") ואיציק לא מצליח להבליג על ההתנהגות של נטלי. איך הגיבו המלך נירו והמלכה סטלה למצבם של הנתינים בממלכה
הדוח היומי - סיכום היום ה - 18
הדיירים במתח: לאן נעלם נירו? רגע אחרי הפרידה מקטיה, אף אחד מהדיירים לא בחר להגן על נירו מהדחה והוא נעלם אל הלא נודע. הקונספירציות בנוגע לגורלו לא איחרו לבוא: "בטח הוא צופה בנו עכשיו" חושדת נטלי, ושיר מנחשת את מה שעתיד לקרות: "בטח האח הגדול יביא לנו אותה בהפוכה". עד כמה רחוק הלך האח הגדול עם משימת "משחקי האח"? ואיך הגיבו הדיירים כשגילו מה קרה לנירו?
הדוח היומי - סיכום היום ה - 17
שיר לנטלי: "איציק יחכה לך כמו שאת תחכי לו" יממה מותחת עברה על דיירי ה-VIP לקראת משדר ההדחה אמש. הזוג של הבית מתמודד עם הלחץ בדרך שאינה אופיינית לו, שיר מרגיעה את נטלי ומשווה את הקשר שלה עם איציק לזוגיות שלה עם אלרואי. וגם: איך העבירה קטיה השעות האחרונות לפני שהפכה למודחת השנייה לעונה?
הדוח היומי - סיכום היום ה - 16
"נירו ממש טעון על נטלי, יש ביניהם משהו לא סגור" לאח שנירו הטיח בנטלי שעכשיו הוא מבין למה הקשר ביניהם כשל, הדיירים מנסים להבין למה הוא מתנהג אליה ככה: "בכל מקרה אין סיבה שהוא ידבר אליה ככה", הם טוענים. במקביל לסערה הזו, גם המתח לקראת ההדחה מורגש בבית: "באנו לפה כדי להיות כאן, יש פה תחרות".
הדוח היומי - סיכום היום ה - 15
סתיו: "כששמעתי על זמר מזרחי, הייתי בטח שיבוא הומופוב" הבוקר נפתח במסאז'ים שלא מצליחים להפיג את המתח לקראת רשימת ההדחה שתתפרסם בערב. רתם טוענת שהיא יודעת איך לזהות את מי שלא רוצה אותה בבית. סתיו וסטלה מדברים בטריילר על הדיירים שהסתברו להיות אחרים לגמרי משחשבו וסתיו מודה שהניח הנחות שגויות. בערב המתח מגיע לשיאו עם פרסום הרשימה, שכוללת שמות שמפתיעים את כולם.
הדוח היומי - סיכום היום ה -14
סטלה יוצאת על רתם: "אגואיסטית וריקנית ברמות" הדיירים סוגרים שבועיים בבית האח הגדול, והמתח בבית רק ממשיך לעלות: לסתיו נמאס שקטיה כל הזמן נדבקת אליו ("זה מגעיל אותי, למה היא כופה את עצמה עליי?"), ובמקביל גם פותח שיחה על רתם ומדליק את סטלה. מזל שלרתם וקטיה יש אחת את השנייה
הדוח היומי - סיכום היום ה - 13
קטיה ורתם משלבות כוחות: "שיקפצו לנו" האווירה הרגשנית של כניסת השבת חושפת את החברויות האמיתיות שנוצרו בבית. סתיו שוכב מדוכדך במיטה ומסרב להצטרף לארוחת השישי, עד שמושיק מגיע ומרומם את מצב רוחו ("אין מצב שאני נותן לך להישאר ככה"). גם קטיה ורתם נראות קרובות מתמיד כשהן מגיעות יחד למסקנה שהן נשים חזקות שלא זקוקות לאף אחד
הדוח היומי - סיכום היום ה - 12
סתיו: "אני צריך ספייס מקטיה" אחרי כמעט שבועיים בבית, סתיו מבין שהקשר עם קטיה לא עושה לו טוב ושהוא צריך לתפוס ממנה מרחק: "אני צריך את הספייס שלי, קטיה צריכה מישהו שיהיה שם בשבילה". מי ששם לב גם הוא למצב הרוח הירוד של קטיה הוא מושיק: "היא כל חצי שעה בוכה", ובעקבות המצב הרגיש סטלה מייעצת לסתיו: "אל תעשה את זה מחר, תחכה עם השיחה איתה ליום שבת".
הדוח היומי - סיכום היום ה - 11
איציק: "חזרתי להיות החרא שהייתי פעם" יום אחרי הדחתה של אריאנה ויציאתו המפתיעה של ישראל, מתעוררים הדיירים לבוקר חדש ומשימה חדשה. שעות לפני ששיר הבוקר התנגן ובישר על המשימה, עוד הספיקו סתיו ומושיק להיזכר בדיירים שהיו וכבר אינם, איציק כמעט ומספק לנו את דמעותיו הראשונות לעונה והריב בין סתיו לנירו תופס תאוצה.
הדוח היומי - סיכום היום ה - 10
סתיו מאוכזב: "חשבתי שאני הולך להעריץ את נירו" היום העשירי בבית עובר במתח לקראת ההדחה שצפוייה בסופו. נטלי ואיציק ממשיכים להתקרב, סטלה ממשיכה להתרגל לבית, וסתיו מודה שהוא מאוכזב מנירו. בערב, לאחר המתנה ממושכת ומותחת, מודיעים לדיירים שאריאנה היא המודחת הראשונה לעונת ה-VIP, והם מחבקים אותה לשלום. צפו בדוח היומי
הדוח היומי - סיכום היום ה - 9
קטיה מספרת על העבר הבעייתי וההתמכרות לסמים אחרי שחגגו בתחילת השבוע את מסיבת "חנוכת הבית" (ושילמו עליה מחיר יום למחרת), החלו דיירי הבית להיפתח אחד לשני עם תחילת השבוע השני: קטיה נפתחה בפני אריאנה וסיפרה לה על הימים הקשים בתקופת ההתמכרות, מושיק משתף את רתם בכסף שהיה לו ואיננו עוד, ונירו, כהרגלו, מתהפך מצד לצד ומנסה לא להירדם. הדוח היומי
הדוח היומי - סיכום היום ה - 8
"כל אחד מחליט את מי הוא רוצה להעיף מהבית לפי השיקולים שלו" ביום ה-8 השלווה בבריכה כמעט מתערערת כשמוטי מבקש מאריאנה להירגע, נטלי ורתם ממשיכות בשידור תכנית הרדיו הדמיונית, למושיק מעלים מסוק, וסתיו אומר את מה שכולם חושבים אבל לא מעזים לבטא לגבי ההדחות.
הדוח היומי - סיכום היום ה - 7
"היא מנצלת את מצבה, אני לא אוכל את החארטות שלה" סוף השבוע הראשון בבית האח הגדול VIP עבר במנוחות עד הרגע בו איציק הכריז שהוא לא יכול להתמודד יותר עם אריאנה. בצהרי השבת גם מוטי פותח חזית עם אריאנה ("אני צוחק קצת ומיד מקבל שטיפה"), נטלי נשברת בחדר השינה ואיציק מגיע לתמוך בה, ורק נירו מוטרד מהחלומות ההזויים שתוקפים אותו
הדוח היומי - סיכום היום ה - 6
סתיו: "אני לא מוכן שתנצלו אותי יותר" סוף השבוע הראשון של הדיירים בבית מתחיל ברגל ימין, אך לא להרבה זמן כמובן. נטלי ורתם מעבירות את הזמן בתכנית רדיו דמיונית, הדיירים נהנים מהשמש והבריכה ולסתיו מתחיל להימאס מהדרישות של הדיירים ממנו. צפו בדוח היומי
הדוח היומי - סיכום היום ה - 5
מוטי לסתיו: "אין הרבה כמוך אמיתיים" איך נראתה היממה האחרונה של הדיירים? מושיק נותן הופעה בחדר השינה, ישראל לא חוסך מאף אחד את הדעות שלו, נטלי נשברת ולמה סתיו מתחיל לפקפק בכניסה שלו לבית האח הגדול VIP? צפו בדוח היומי
הדוח היומי - סיכום היום ה - 4
איך מגיב סתיו כשמתחילים איתו וחושבים שהוא בחורה? בלילה השלישי בבית, סתיו קורע את מושיק מצחוק כשהוא מדגים איך הוא עונה למי שמתחיל איתו ברחוב: "כשמישהו אומר 'וואי וואי איזה פצצה', אני אומר 'אני אתן לך עכשיו פצצה בפרצוף'". למחרת מושיק, נטלי וסתיו מרכלים על הריב של שיר ואריאנה, ושיר מספרת לרתם למה הגיעה לבית האח הגדול. הדוח היומי
הדוח היומי - סיכום היום ה - 3
סימנים של קאמבק: נטלי ואיציק מפלרטטים את היום השלישי בבית האח הגדול העבירו דיירי הבית בציפייה לשידור בשעות הערב, שם התבשרו כי סוף סוף יש להם הזדמנות לגלות איך נראה הבית באמת. מספר שעות לפני כן, איציק ונטלי נזכרים בימים שלהם כזוג, ישראל מנסה להציע שידוך חוזר, ונירו מספר על מופע הבידור שלו. הדוח היומי
הדוח היומי - סיכום היום ה - 2
"אני לא אישה בגוף של גבר, אני משהו בין לבין" אריאנה וסתיו פתחו את הבוקר הראשון שלהם בבית האח בשיחת נפש, ואריאנה הודתה שהיא פשוט מעריצה את סתיו: "אנדרוגניות היא העתיד", ובהמשך אף אמרה שגם היא כילדה הייתה "ממש בן". רתם החליטה להתאמן בעזרת שני כרובים, מה שמיד תפס את תשומת ליבו של נירו: "את מאוד מינית. גם בלי להתכוון זה יוצא לך". צפו בדוח היומי
הדוח היומי - סיכום היום ה - 1
איך העבירו רתם ונירו יחד את הזמן בבידוד? דיירי ה-VIP התגלשו בזה אחר זה לבית האח הגדול ומיד פצחו בשיחות היכרות: את מי אריאנה ממש, אבל ממש, התרגשה לפגוש? ("אני מעריצה"), מאיפה קטיה מוכרת לרתם? ואם כבר רתם - למה היא חייבת לנירו תודה? צפו בדוח היומי


פרקים מכל העונות

הדוח היומי - עונה 5
האח הגדול - עונה 5
הדוח היומי - עונה 4
האח הגדול - עונה 4
האח הגדול 3 - הדו"ח היומי
האח הגדול - עונה 3
האח הגדול עונה 2
האח הגדול עונה 1
האח הגדול VIP


Loading

צפייה ישירה באח הגדול

קסניה על הדיירים החדשים: "פלשו לנו לטריטוריה"
שלושה ימים עברו מאז שפסעו לתוך הבית הדיירים החדשים, והותיקים יותר עדיין מתקשים לעכל. קסניה חוששת למקומה ("הבית השתנה"), תניה ואור מוצאות מכנה משותף וברק נתקף געגועים עזים לעולם שבחוץ. איך למרות הכל דווקא שחר הצליח לגרום לתניה לחייך? הדוח היומימשחקי האח: עם מי מהדיירים הייתם רוצים לחגוג את יום האהבה?
ארבעה דיירים חדשים נכנסו אל הבית ונראה שכל מאזן הכוחות עומד להשתנות. לפני שתתפרסם רשימת ההדחה הקרובה אתם מוזמנים להשפיע עליה ולהצביע: איזה דייר מקבל פנים הכי יפה? מי הכי דרמה קווין בבית? ואיזה דייר הכי בלתי נראה? בחמישי הקרוב (21:00) כמו בכל שבוע יתכנסו הדיירים בחלל הזמן כדי לנסות לקלוע לדעות שלכם. כל הפרטיםהיום ה-56: דודו: "שחר הוא המתנה הכי טובה שיכולתי לקבל"
עוד לא עברו 24 שעות מאז חזרתם של שי חי ודודו אל הבית, וכבר מתחילה להתגבש קואליציה נלהבת שכוללת את השניים ואת הדיירים החדשים. שי חי מספר חוויות קשות מתקופת האימונים ביפן, אסתי לי מדברת על הפרידה הכואבת מהאקסית וזו הכואבת יותר מאחיה שנפטר, ודודו מודיע לבנות הבית שהן חייבות "לחטוף" את שחר. כל העדכוניםהדיירים המומים: "כבר לא ברור מה המשחק ומה המציאות"
ההלם על הדחתם המדומה של שי חי ודודו לא עזב את דיירי הבית במשך יומיים, והם סירבו לקבל את הגזירה: מייקל נשבר על כתפי ברק, תניה לא הפסיקה לבכות, והשנייים שיושבים בחדר המשימות וצופים בדיירים, נהנים מכל רגע. הדיירים החדשים שנכנסו מנסים למצוא את מקומם, ורק ברק מוצא מקום לקבלת פנים ראויה וחלוקת טיפים. הדוח היומיכל הפרטים על משימת "שרלוק הולמס"
אחרי ההדחה המדומה והדרמטית של שי חי ודודו, יצאה לדרך משימת "שרלוק הולמס" בה יהפכו שני דיירים לרוצחים, וארבעה דיירים לנרצחים. את חקירות הרצח ינהלו איציק ושחר, וכדי לעבור את משימת התקציב הם יהיו חייבים לגלות מי הם שני הרוצחים. כל הפרטיםברוכים הבאים? האחות בסטייל משיקה את קולקציית הדיירים החדשה
גם ככה עבר על בית האח הגדול שבוע סוער עם משימת הקליפ שכללה את שי חי בשמלות, פאות וליפסטיקים, אז לסיים אותו עם הדחה מדומה וכניסה של ארבעה דיירים חדשים? האחות בסטייל מתקשה להתמודד עם העומס, אבל לא חוסכת מארבעת המופלאים התורנים את ביקורתה הנשכנית. למה היא התאכזבה מאסתי לי? את מי הזכירה לה רינת? ומה יהיה עם כל ממזמזי הקרקפות האלה?היום ה-55: ברק מחליט לסיים את היחסים עם מייקל: "אתה לא בריא לי"
משימת "שרלוק הולמס" מתקרבת לסיומה, והדיירים מתכוננים בהתרגשות לנשף המסכות הגדול שבסופו ייערך טקס סיאנס בו יוכלו לדבר עם "המתים" של הבית. תניה הרוסה מכך ששי חי לא ייקח חלק בנשף: "הוא היה כ"כ אוהב את זה", בעת שהוא מביט בכעס על יחסיה עם אור: "היא הולכת אחרי המכשפה הזאת לכל מקום". בינתיים, ברק מוטרד מיחסיו עם מייקל: "זה על גבול האהבה הרומנטית". כל העדכוניםדודו חושף: "אני מרגיש את שי חי ותניה עושים את זה בלילות"
שעות ספורות לפני כניסת הדיירים החדשים וההדחה הדרמטית (והזמנית) של שני דיירים, דודו בחר להעביר את היום בעיקר בסגירות אחרונות למקרה שיודח: אז איזה נדר הוא הוציא מעמרי? מה הוא באמת חושב על הלבוש של קסניה? מה יש לו להגיד על הפעילות הלילית של תניה ושי חי ואיך הטוניקה המשובצת שלו קשורה לעובדה שהוא יצא אתמול מהבית? הדו"ח היומיהיום ה-54: ?שי חי מתעצבן על תניה: "זאת לא התנהגות של בת זוג"
24 שעות עברו מאז שהאהבה הגדולה של הבית עברה טלטלה דרמטית, וזה ניכר: תניה השבורה כבר לא מאמינה ששי חי יחכה לה בחוץ, בעוד בן זוגה שצופה בה מתוך הבית צובר כעסים על החברות המתהדקת עם אור וההבלגה על דברים שנאמרים עליו בפניה. בינתיים, שחר אכול ייסורי מצפון על שהפריד בין השניים וקסניה ועמרי מדברים בקודים מסתוריים. כל העדכוניםסוף לניחושים: הכירו את הדיירים החדשים
בדיוק כשהיה נדמה שהרוחות בבית נרגעו וכל הדיירים הפכו למשפחה אחת גדולה, ארבעה דיירים נכנסו הערב אל הבית והם עומדים לטרוף את הקלפים מחדש. אז מי מהם מעריץ את ראש הממשלה בנימין נתניהו? מי לא מתחילה את היום בלי להגיד בוקר טוב לסוסים שלה, את מי מכנים בעבודה "המלך" ומי רק לפני חודש ביטלה אירוסים? כל מה שרציתם לדעת על הדיירים החדשיםהכירו את אסתי-לי פז
הבוקר שלה מתחיל בתפילה, קפה וביקור אצל הסוסים שלה בכפר אודים, סגנון המוזיקה שלה מושפע ממצב הרוח והאנשים מסביב והחופשה המושלמת בעיניה היא להרגיש בחופש גם בזמן שגרה. השאיפה שלה היא להעניק שקט לאנשים ואם היתה יכולה לבחור דיירת אחת מהעונות הקודמות לבלות איתה בבית זאת היתה פרידה הכטהכירו את שחר חפץ
במקור הוא מהמושב בית אלעזרי וכיום הוא חי ומנהל מספרה בעיר גדרה. כשהוא לא בעבודה תוכלו למצוא אותו מבלה עם האחיינים האהובים שלו או מתנדב במד"א והמוטו שלו לחיים הוא: "עם אחד לב אחד". הוא מעיד על עצמו שהוא "חופר" ושואל יותר מדי שאלות, והאדם שהכי השפיע על החיים שלו הוא לא אחר מאשר ראש הממשלה, בנימין נתניהוהכירו את איציק כרסנטי
הוא מתחיל את היום בשעה ארבע בבוקר עם קפה או תה ירוק, ממשיך לריצה על שפת הים ונוסע לעבודה לממש את ייעודו כמעצב שיער ויועץ. העובדים שלו במספרה העניקו לו את הכינוי "המלך", וכשהוא מפנה זמן לעצמו הוא מתחזק טור של ביקורת מסעדות. החופשה המושלמת בעיניו היא טיול קרוואנים עם ילדיו ואם הוא היה מגדיר את עצמו במילה אחת היא היתה "נשמה"הכירו את רינת פליישר
היום שלה מתחיל בהשכמה של ביתה הקטנה ונמשך לפעמים עד השעות הקטנות של הלילה. היא פעילה פוליטית שמאמינה שתמיד יש ברירה ואם היא רק תמצא זמן לחופשה היא תעדיף להעביר אותה באיטליה עם אוכל טוב ויין משובח. ועוד דבר קטן: רק לפני חודש היא ביטלה אירוסים מבן זוגה בשנים האחרונותתניה: "יש כל כך הרבה יצורים בחוץ, מעניין את מי הם בחרו לקחת"
אחרי משימה שהובילה לקירוב לבבות ושיתופי פעולה מפתיעים, כעת הדיירים בעיקר מוטרדים מההדחה הדרמטית שצפויה להם, ומהדיירים החדשים שעומדים להכנס לבית האח הגדול. תניה דואגת שיגיעו אנשים מוזרים, ברק חושש מדרמות נוספות בבית ("יביאו לנו מישהו רעל רצח"), ושי חי כבר מתכנן עם אילו דיירים הוא ממש לא מתכוון לשמור על קשר. הדוח היומיהיום ה-53: תניה בעקבות "ההדחה": "אני רוצה ללכת הביתה"
אחרי "הדחה" מורטת עצבים, וכניסה מפוארת של ארבעה דיירים חדשים, הדיירים בהלם מוחלט. כשבבית מגלים שדודו ושי חי הודחו מהבית, תניה פורצת בבכי ("אני רוצה ללכת הביתה"), שי מיקה מתקשה לעכל ("זה לא הגיוני"), מה שהדיירים אפילו לא מתארים לעצמם זה ששי חי ודודו צופים בתגובות שלהם מחדר המשימות. כל העדכוניםפלורי: אנשים לא מתווכחים כי הם מפחדים שיעמדו להדחה"
אווירה טובה אפפה את הבית בימים האחרונים. בין אם העבודה המשותפת על הקליפים שקירבה לבבות, ודרך "המעגל" של דוד מעפולה שגרם לעמרי ושי חי להתחבק. הבית כה רגוע, עד שאור הרגישה בנוח להיכנס לשכשוכית לעת ערב. האם מדובר בשקט שלפני הסערה? מזל שיש את פלורי שדואגת להזכיר שהכל עניין של זמן. הדוח היומישבוע הדופלגנגר: נמצא הכפיל של שי חי
למרות שהדיירים סגורים בבית האח הגדול בו הזמן עצר מלכת, זה לא אומר שאי אפשר להשתעשע ולחפש להם כפילים במסגרת שבוע הדופלגנגר. איזו דמות מצויירת מזכירה את פלורי? מיהו דייר העבר שדומה שתי טיפות מים לקסניה? ומי הכפיל המאוייר של שי חי? קבלו את מצעד הממים של קומדי סנטרל ו-MTVהיום ה-52: דודו לעמרי: "יש לך לב מאבן"
ארוחת שישי הסתיימה, אך נדמה כי האחווה שאפיינה את הימים האחרונים בבית האח לא שומרת שבת. בשיחה אינטימית בבנסט, התוודה עמרי בפני דודו, שהעקיצות שהאחרון זורק לו, פוגעות בו. דודו טוען שההתקרבות של עמרי לשי חי, היא זו שגרמה לכך ומוסיף:"אתה לא אוהב אותי כמו פעם". האם אלו הרגעים האחרונים של השניים ביחד? הכל העדכוניםעמרי: "אם אצא מהבית, הפרידה הכי קשה תהיה משי חי"
אחרי הבשורה הדרמטית אמש בסוף השידור החי, נכנסו הדיירים אחד אחרי השנייה אל חדר האח הגדול כדי לפרוק את שעל ליבם. קסניה מקווה שבשבת יכנסו שני גברים חדשים, דודו חושש מהרגע בו יודיעו לו שהוא יודח, שי חי משוכנע שהוא זה שיעזוב את הבית, ועמרי יוצא בהצהרה מפתיעה. כל הסודות מחדר האח הגדולטי וי לנד    © 2009 TVland Ltd.      TVland.co.il - טיוילנד
תגיות נבחרות
שנות ה-80
X פקטור
אמבוש
להיות איתה
הכוכב הבא
מה אתם הייתם עושים
מה שקורה באילת
כלוב הזהב

הישרדות VIP
ארץ נהדרת
רוקדים עם כוכבים
סימני שאלה
כלבוטק
פנים אמיתיות
יצאת צדיק
מצב האומה
פסיכו
ניווט מהיר
קטגוריות
עדכונים אחרונים
מועדפים
צפיות אחרונות
ערוץ 2
ערוץ 10
YES
HOT
Ynet
טי וי לנד
עמוד ראשי
צור קשר
תקנון
מדיניות פרטיות
המומלצים
מדריך לחיבור המחשב לטלוויזיה
מהחדשות
צפייה ישירה
RSS
קישורים
Cooker.co.il
Affiligo.co.il
Banana
סרטונים
     Bona Fide      AskHow.co.il