עמוד המועדפים שלי הצפיות האחרונות שלי קטגוריות
קטגוריות מומלצים עדכונים אחרונים עמוד ראשי
:חיפוש מהיר
         


מחשב

טלוויזיה
ערוץ 2 שידור חי   |   ערוץ 10 שידור חי

היי ארנולד

RSS שלח ל Facebook Twitter שתף במקושרים שלח לחבר
עמוד ראשי > וואלה! > אנימציה ומצוירים > היי ארנולד

היי ארנולד   - עונה 1


ארנולד הוא ילד עירוני שמבלה את רוב זמנו בשוטטות עם שאר ילדי השכונה ברחובות. אבל החיים של ארנולד לא פשוטים כי הוא מתגורר עם סבו וסבתו בבית שבו אסור לילדים לגור. ואם זה לא מספיק, תארו לעצמכם את ההתמודדות שלו עם הלגה, ילדה שמאוהבת בו ובגלל זה היא מחליטה לקרוע אותו במכות. אבל ארנולד תמיד מסתדר וכשהוא רוצה לברוח מכולם הוא פשוט מבלה בחדר שלו- שם הכול מסתדר... ואם כל מה שסיפרנו עד עכשיו לא גירה אתכם מספיק כדי לבחור בפרקים של סדרה זו לצפייה, אז הנה לכם עוד עובדה אחת מצחיקה שבטוח תעשה את העבודה: 'היי ארנולד' היא סידרת הטלוויזיה ששברה את כל השיאים בהצגת אנשים עם גבה אחת!


תגיות: היי ארנולד
  קטגוריות
אירוח
אנימציה ומצוירים
אקשן ואימה
בידור
בישול
דרמה
הגיל הרך
הרצאות
ויראלי
חדשות
טבע
טלנובלות
ילדים ונוער
לימודים ברשת
מגזין
מדע
מוסיקה
סדנאות
ספורט
ספרדית
ערבית
פנטזיה ומד"ב
פעולה
קומדיה
רומנטי
ריאליטי
שעשועון
תעודה ותחקיר
סרטים


שלח לחבר
    הוסף לעמוד שלי
פרק 55
הלגה רושמת על קיר "ארנולד אוהב את הלגה" אבל משנה את שמה ל"לילה". עקב כך, לילה משוכנעת שארנולד מאוהב בה והשניים מתקרבים; החבורה יוצאת להתחרות במירוץ מכוניות לילדים.
פרק 54
כמה ימים לפני יום הולדתו ה-81, מספר סבא לארנולד שרובצת על המשפחה קללה ושגורלו למות ביום הולדתו. ארנולד עושה הכול כדי להוכיח שהוא טועה; הלגה שאיננה סובלת את אמה נאלצת לנסוע איתה אל סבתה.
פרק 53
לאחר שהמנהל וורץ מעניש את סיד על מעשה שלא ביצע, מגלף סיד בובה בדמותו ומטיל עליה קללה; איש אינו מוכן לעלות עם יוג'ין על רכבת הרים, כי כולם מאמינים שהוא עושה "עין הרע".
פרק 52
המאמן ויטנברג עומד להתחתן שוב והוא מבקש מארנולד שיהיה השושבין שלו; רונדה עורכת מסיבה עבור הילדים המגניבים בשכבה ומזמינה רק את ארנולד מבין כל החבורה. חבריו של ארנולד נעלבים.
פרק 51
פיבי עומדת לנצח בתחרות ידע כללי, אך הלגה מבקשת ממנה שתפסיד כדי שהיא תשתתף בתחרות הכלל עירונית במקומה; סבא וחבורת הילדים משתתפים בשחזור מלחמה נגד הבריטים, בה רודפים כולם אחר החזיר של ארנולד.
פרק 50
לסבא של ארנולד נמאס מבית ההארחה. הוא מחליט למכור אותו ולעזוב עם משפחתו; ג'רלד אמור לשיר במופע של בית הספר, אולם לאחר שהוא עובר ניתוח שקדים קולו משתנה, והוא מתקשה להתמודד עם קולו החדש.
פרק 49
במסגרת "יום קריירות", נשלח ארנולד לעבוד עם איש האוטו-גלידה. למרות שהאיש גס רוח וזועף, מחפש ארנולד דרכים לעזור לו כדי שלא יפוטר מעבודתו; הרולד פוגש במסיבה את פטי, אחת הבנות המנודות בשכבה, ומתיידד איתה.
פרק 48
סיד מתיידד עם לורנזו, ילד עשיר בכיתתו אך מתבייש להזמין אותו אל חדרו; הלגה מרכלת ברשעות מאחורי גבה של פטי הגדולה, בריונית בבית הספר, ופטי שומעת אותה.
פרק 47
ארנולד מגלה כשהוא משחק כדור-בסיס שהזרוע שלו קטלנית - הוא כל הזמן פוגע בחבריו עם הכדור; ג'רלד וארנולד שומעים את מר וין, אחד הדיירים בבניין של ארנולד, שר שירי קנטרי והופכים אותו לכוכב.
פרק 46
ארנולד מביא שיעורים אל חברו איגי, ומוצא אותו יושב בפיג'מה בצורת ארנבת. ארנולד בטעות פולט את הדבר בבית הספר; אביה של הלגה שוכר אומנת. הלגה שונאת את האישה ומחליטה לעשות הכול כדי להיפטר ממנה בהקדם האפשרי
פרק 45
תחת השפעת גז צחוק לאחר טיפול שיניים, הלגה מתקשרת אל ביתו של ארנולד ומשאירה הודעה שופעת אהבה על המשיבון שלו.; הרולד גונב חזיר מבושל מקצב. כעונש, הוא נשלח לעבוד אצל הקצב במשך שבוע.
פרק 44
ארנולד כותב עבודה על הסופרת האהובה עליו ומחליט לראיין אותה. כשמסתבר שהיא אישה רעה ורגזנית, הוא לא מתייאש ומנסה להבין מדוע היא כזאת; אל הכיתה מגיע לורנזו, תלמיד חדש ועשיר אשר אינו יודע מה זה להיות ילד.
פרק 43
סטינקי נבחר לככב במסע הפרסום של "יהאו", המשקה האהוב על כל הילדים. לאחר זמן מה, הוא מגלה את הסיבה האמיתית לבחירתו לתפקיד; אולגה חוזרת הביתה ומספרת שהיא עומדת להתחתן.
פרק 42
קרלי בטוח שזה השבוע שלו להיות התורן שאחראי לכדורים בביה"ס. אבל כשהמורה בוחר בסיד, קרלי מאבד שליטה; פיבי זוכה לפגוש את הזמר האהוב עליה, אבל לאכזבתה הגדולה, מסתבר שהזמר שהעריצה כלל אינו מי שחשבה שהוא.
פרק 41
לילדים מבצעים מבחני התאמה לבחירת העבודה עתידית. המבחן של הלגה מוחלף בזה של הרולד - והוא משוכנע שהוא גאון בעוד הלגה משתכנעת שהיא מטומטמת; ארנולד עוזר לאוסקר, הדייר העצלן בבניין למצוא עבודה.
פרק 40
ארנולד וג'רלד מחליטים להבהיל את הדיירים בביתו של ארנולד לרגל ליל כל הקדושים והם מדווחים על נחיתת ספינת חייזרים בקצה העיר. הבעיות מתעוררות כאשר עיתונאי טיפש טוען שהסיפור אמיתי.
פרק 39
אביה של הלגה, בוב הגדול, עומד לכרות את העץ האהוב על ארנולד וחבריו ולבנות במקומו חנות. החבורה יוצאת להילחם בהחלטה; המורה של הילדים מתפטרת ובמקומה מגיע מורה חדש עם גישה חינוכית חדשה.
פרק 38
אביה של הלגה, בוב הגדול, עומד לכרות את העץ האהוב על ארנולד וחבריו ולבנות במקומו חנות. החבורה יוצאת להילחם בהחלטה; המורה של הילדים מתפטרת ובמקומה מגיע מורה חדש עם גישה חינוכית חדשה.
פרק 37
סבו של ארנולד רושם אותו לתחרות אכילה בפסטיבל המזון השכונתי; כשעל רונדה, בחורה אופנתית במיוחד, להרכיב משקפיים, הדבר מערער את מעמדה החברתי בבית הספר ואת כל עולמה. עליה ללמוד להתמודד עם מצבה החדשה.
פרק 36
סבו של ארנולד אלוף דומינו, עד שהובס. כשהוא וארנולד נתקלים באדם שהביס אותו, הם מחליטים לנצחו כדי להשיב את הכבוד האבוד; אמה של הלגה עוזבת את העיר לשבוע ומבקשת מאביה לבלות זמן איכות עם בתו.
פרק 35
הלגה שותה שיקוי קסמים כדי שתפסיק לאהוב את ארנולד, אולם ברגע שאהבתה חולפת, היא הופכת לאדם אדיש; ג'רלד מסתיר סוד מביש: הוא אינו יודע כיצד לרכוב על אופניים. ארנולד לוקח על עצמו את המשימה ללמד אותו לרכוב.
פרק 34
ארנולד וג'רלד רודפים אחרי זוג פושעים שמתכוון לרצוח אדם בשם מרטי. הם מתעדים את השניים במצלמה; בכיתה נערכת תחרות שירה ופיבי, שמעתיקה שיר מספר, מנצחת. כשהמצפון מתחיל להציק לה, היא מחפשת דרך להתוודות.
פרק 33
ארנולד נעתר בשם חבריו לשחק פוטבול נגד תלמידי כיתה ה'. כל החבורה לחוצה מאוד מהמשחק; ג'רלד מחליט שנמאס לו לגור בבית ולכן הוא שוכר חדר בבית ההארחה של סבו של ארנולד.
פרק 32
יום שני הראשון בחודש יוני הגיע, ובהתאם למסורת, זה היום בו תלמידי כיתה ה' דוחפים את כל תלמידי כיתה ד' לפחי זבל; ארנולד הורג בטעות את הנרי, דג הזהב של יוג'ין מחוסר המזל.
פרק 31
ג'רלד מוכר שעונים כדי להרוויח די כסף לרכישת גלגיליות, אולם מסתבר שהספק שלו רמאי; ארנולד נקלע באמצע ריב בין נאדין לרונדה. ארנולד מחליט לעשות הכול כדי שישלימו שכן השתיים לא מפסיקות להציק לו.
פרק 19 - חברים במשרה חלקית
ארנולד וג'רלד עובדים בחנות פרחים. כשג'רלד מונה למנהל, השניים מתחילים לריב ומפסיקים לדבר; ארנולד מתכנן במת ראווה למצעד העירוני. אבא של הלגה מממן את הבמה אך משתלט על הפרוייקט וכמעט הורס אותו.
פרק 18 - מופע קסמים
ארנולד מזמין את כולם למופע קסמים. הלגה מתנדבת מהקהל להשתתף באחד הקסמים בו הוא אמור להעלים אותה; הרולד אומר לארנולד שהוא יכסח אותו בעוד 24 שעות לאחר שארנולד פגע בו בכדור בטעות. ארנולד לא יודע מה לעשות.
פרק 17 - אזעקת שווא
יוג'ין מואשם בהפעלת אזעקת האש בביה"ס ומעמידים אותו למשפט. הילדים משמשים חבר מושבעים. למרות שכולם בטוחים באשמתו, לארנולד יש ספק ; הילדים מנסים לשבור את כל השיאים בספר שיאי העולם.
פרק 16 - אבנר חוזר הביתה
החזיר של ארנולד, אבנר, נעלם. ארנולד מחפש בכל העיר אך לא מוצא אותו; סבא מבקש מארנולד להביא את שעון הזהב שלו מחנות התכשיטים. בדרך, השעון נופל לביוב העירוני וארנולד יורד לביבים כדי למצוא אותו.
פרק 15 - אולגה חוזרת הביתה/שביט סאלי
הלגה מחליטה ללמד את אחותה המוכשרת אולגה לקח, ומשנה לה את הציון בתעודה; ארנולד וג'רלד מחליטים לכבות את האורות בכל העיר, כדי לצפות בכוכב שביט
פרק 14 - תחרות איות/איש היונים
ארנולד והלגה משתתפים בתחרות איות עירונית ורוצים, שניהם, לזכות בפרס של 500 $; צ'סטר, יונת הדואר של ארנולד חולה והוא מוסר אותה לטיפולו של איש היונים, גבר תמהוני שחי עם אלפי יונים על גג בניין חרוך
פרק 13 - ללמד את טורוולד/ג'רלד מתארח
ארנולד נדרש להיות חונך של טרוולד, ילד כיתה ד' ומטיל על כולם אימה. הוא מחפש דרכים לעזור לטורוולד להתכונן למבחן בחשבון, אך מתייאש במהרה; ג'רלד בא לישון אצל ארנולד ונתקל שם באוסף טיפוסים מוזר
פרק 12 - רכבת תחתית/אד המתנשף
כולם מחליטים לנסוע הביתה עם הרכבת התחתית, אבל מוצאים עצמם לכודים בתוכה; ארנולד משכנע את החבורה לנסוע ל""אי אלק"" - אולם באותו זמן מתוכננת שם מזימת זיוף מטבעות
פרק 11 - שחקן ספסל/טיפש מגניב
ארנולד משחק בקבוצת הכדורסל של ביה""ס, אבל המאמן, אביו של ילד מהקבוצה, מאפשר רק לבנו לשחק. ארנולד לא יודע איך לפתור את הבעיה; ארנולד מתידד עם הפרחח השכונתי שכולם מעריצים
פרק 10 - דלת מספר 16/ארנולד השדכן
ארנולד מתבקש למסור חבילה למר סמית המסתורי. דיירי הבניין סקרנים לגבי מר סמית ומנסים לפתוח את החבילה, אך ארנולד בורח; מר קוקשקה עובר לגור בחדר של ארנולד ומשתלט על חייו. ארנולד רוצה שמר קוקשקה יעזוב
פרק 9 - שוד/מחנאות
ארנולד נופל קורבן לשוד. סבתא מלמדת אותו אומנות לחימה כדי שיוכל להגן על עצמו ; ארנולד וג'רלד יוצאים לטיול מחנאות עם סבא. הם סובלים מיתושים, קור ורעב בזמן שסבא מלמד אותם על הישרדות בטבע
פרק 8 - הרשימה/רכבת רדופת רוחות
ארנולד מנסה לבצע את כל רשימת הדברים שילד אוהב לעשות ביום שבת, אך בדרך הוא נתקל בקשיים; סבא מפחיד את הילדים עם סיפור אודות רכבת רדופת רוחות
פרק 7 - מבצע חיסול רות/מגרש ריק
ארנולד הולך לפסטיבל הגבינה השנתי בעיר. הוא רואה את רות מקדוגל ומנסה להתקרב אליה ולדבר איתה, אבל זה לא מוצא חן בעיניי הלגה; הילדים מנקים מגרש גרוטאות והופכים אותו למגרש בייסבול
פרק 6 - חום/שלג
שרב פוקד את העיר. ארנולד מנסה הכול כדי להתקרר, אך ללא הועיל. בדיוק כשהוא מתחיל להשתגע, הגשם מתחיל לרדת; ארנולד רוצה לשחק בחוץ לאחר השלג הראשון של עונת החורף. אלא שסבו זקוק לעזרה בעבודות הבית
פרק 5 - בנות כיתה ו'/כדור הבייסבול
ג'רלד וארנולד פוגשים בנות מכיתה ו'. הבנות רוצות לגרום לחבריהן לקנא ולכן מזמינות את ג'רלד וארנולד לנשף; שחקן הבייסבול האהוב על ארנולד פורש מהמשחק וארנולד הולך לצפות במשחקו האחרון.
פרק 4 - תדמית חדשה להלגה/בניין ישן
הלגה לא מוזמנת למסיבה של הבנות. ארני, פועל בניין, מזמין את ארנולד לטקס ההריסה ה-500 שלו. סבתא של ארנולד מזמינה אותו לעזור לה להציל את התיאטרון העירוני שמועמד להריסה. במי יבחר ארנולד?
פרק 3 - הכובע של ארנולד/ילד המדרגות
הלגה זקוקה לכובע של ארנולד כדי להשלים פסל בדמותו. היא מצליחה לגנוב את הכובע שלו, אך ארנולד שוקע בדיכאון ומחליט לא לצאת מהבית; הכדור של ארנולד נופל על המדרגות של ""ילד המדרגות"
פרק 2 - ספר ורוד קטן/טיול שנתי
ארנולד מוצא את ספר השירה של הלגה בטעות ולא יודע למי הוא שייך. הוא מוצא שכל השירים כתובים עליו ומנסה לגלות מי המשורר המסתורי; הילדים הולכים לטיול באקווריום ורואים שם את ""לסת"", צב זקן שמוצג שם לראווה
פרק 1 - פירות בעיר הגדולה/האופניים של יוג'ין
הלגה מביימת הצגה לביה""ס על קבוצות המזון. ארנולד וג'רלד נבחרו לשחק את הפירות, אך הם חוששים להרגיש מושפלים על הבמה; ארנולד שובר בטעות את האופניים של יוג'ין, החנון הכי גדול בביה""ס, ומנסה לפצות אותו


צפייה ישירה:
טי וי לנד    © 2009 TVland Ltd.      TVland.co.il - טיוילנד
תגיות נבחרות
שנות ה-80
X פקטור
אמבוש
להיות איתה
הכוכב הבא
מה אתם הייתם עושים
מה שקורה באילת
כלוב הזהב

הישרדות VIP
ארץ נהדרת
רוקדים עם כוכבים
סימני שאלה
כלבוטק
פנים אמיתיות
יצאת צדיק
מצב האומה
פסיכו
ניווט מהיר
קטגוריות
עדכונים אחרונים
מועדפים
צפיות אחרונות
ערוץ 2
ערוץ 10
YES
HOT
Ynet
טי וי לנד
עמוד ראשי
צור קשר
תקנון
מדיניות פרטיות
המומלצים
מדריך לחיבור המחשב לטלוויזיה
מהחדשות
צפייה ישירה
RSS
קישורים
eMailSeek
DataCheck.co.il
Affiligo.co.il
05X.co.il
MyName.org.il
Ltds.co.il
מידע עסקי
נסח טאבו