עמוד המועדפים שלי הצפיות האחרונות שלי קטגוריות
קטגוריות מומלצים עדכונים אחרונים עמוד ראשי
:חיפוש מהיר
         


מחשב

טלוויזיה
ערוץ 2 שידור חי   |   ערוץ 10 שידור חי

בילבי

RSS שלח ל Facebook Twitter שתף במקושרים שלח לחבר
עמוד ראשי > וואלה! > אנימציה ומצוירים > בילבי

בילבי   - פרקים מלאים


בילבי היא ילדה מיוחדת במינה שעושה כל מה שבא לה. היא חזקה ואמיצה, חכמה מכולם, שובבה ובלגניסטית לא קטנה. היא חיה בוילה עם חבריה: האחים טומי ואניקה, הקוף "מר נלסון" והסוס שלה. החבורה חווה הרפתקאות רבות ולפעמים גם מסתבכת בצרות; אבל, לא לדאוג בילבי תמיד מצליחה להתגבר על כל הקשיים העומדים בדרך בזכות כוחותיה המיוחדים, האנרגיה והדמיון המפותח שלה.


תגיות: בילבי
  קטגוריות
אירוח
אנימציה ומצוירים
אקשן ואימה
בידור
בישול
דרמה
הגיל הרך
הרצאות
ויראלי
חדשות
טבע
טלנובלות
ילדים ונוער
לימודים ברשת
מגזין
מדע
מוסיקה
סדנאות
ספורט
ספרדית
ערבית
פנטזיה ומד"ב
פעולה
קומדיה
רומנטי
ריאליטי
שעשועון
תעודה ותחקיר
סרטים


שלח לחבר
    הוסף לעמוד שלי
פרק 26
קלינג וקלנג מלווים את האחים קריים ברכבת, בנסיעתם אל הכלא. על הרכבת ישנה תיבה מלאה בכסף שאותה טנדר קלסון ובלום רוצים לגנוב. טומי ואניקה נוסעים ברכבת יחד עם גברת פריסיליוס וגם בילבי מצטרפת לנסיעה.
פרק 25
בילבי מתחברת עם נגר טוב לב אך לא יוצלח ומצליחה למצוא לו תעסוקה בכפר. כשתוצאות עבודתו הדלה מאיימות לסכן את הכפר, בילבי מתגייסת לשיפוצים מהירים.
פרק 24
בלום שומע שדודה מטילדה שוקלת להוריש לו את ממונה. בלום וטנדר-קרלסון נחושים בדעתם להתחבב על הדודה הזקנה ובילבי נאלצת למצוא פעילות התנדבותית עבור זוג הנוכלים שחזרו למוטב...
פרק 23
בילבי מבקשת מאביה לשלוח לה זרעים מיוחדים מהאי המרוחק בו הוא נמצא, בכדי שתוכל להשתתף בתערוכת הפרחים השנתית. מכתבו, שבו הוא מזהיר שהזרעים מצמיחים פרחים טורפים, אובד. בילבי מצליחה לגדל פרחים מיוחדים שאיש לא ראה לפני כן. בלגן שורר בתערוכה כשאיש לא מדמיין לעצמו שצמחים מופלאים אלו אוכלים את הצמחים האחרים.
פרק 22
מהומה בכפר כשמתגלה טביעת רגל ענקית בשלג המשויכת ליצור מיתולוגי. מספר אנשים שואפים להתפרסם כמי שראה או שבה את היצור ראשון. בזמן זה, אף אחד לא שם לב שמר נילסון הקוף מסתובב בנעלי שלג ענקיות לרגליו.
פרק 21
היתקלות באיכר מקומי המתעלל בסוסו משכנעת את בילבי שיש לתת לחיות האיכר חופשה - בוילה וילקולה. הקוף, מר נילסון והסוס של בילבי לא כל כך מרוצים מהדיירים החדשים אבל העיקר - שהאיכר למד את לקחו.
פרק 20
אישה מסתורית מגיעה לכפר בדיוק בתקופה שמדווחים על רוח רפאים בטירה העתיקה. בילבי מצטרפת לשוטרים קלינג וקלנג בכדי לפתור את תעלומת רוח הרפאים....או האם זאת הגברת הלבנה?
פרק 19
חבריה של בילבי שולחים את יומן המסע שלהם לתחרות נושאת פרסים בבית הספר. בילבי מחליטה שזכייה בפרס היא סיבה מספקת לחזור לבית הספר. שם היא משבשת את האירוע המיוחד לחרדת המבוגרים.
פרק 18
המסע לצפון ממשיך ובילבי וה"צוות" שלה חייבים להמשיך להתחכם לציידים הלא חוקיים כדי להציל את הלווייתנים הירוקים הנדירים מהכחדה.
פרק 17
בילבי וחבריה מצטרפים לאביה הקפיטן במסע להביא מצרכים לקהילה צפונית רחוקה. המסע מלא הרפתקאות והם מצטרפים לילידי המקום במאבקם נגד סערות, קרחונים וציידים לא חוקיים.
פרק 16
בילבי מגלה שהיא מפסידה את הנאת חופשות החגים מכיוון שאיננה תלמידה ולכן אין לה צורך לצאת לחופשות. היא מצטרפת לטומי ואניקה ומבקרת לראשונה בבית הספר להנאת התלמידים האחרים ולמורת הרוח של המורה.
פרק 15
בילבי מבינה לפתע שתיאלץ לגדול מתישהו. אפשרות זו אינה משמחת אותה והיא מתחילה לחשוב על העתיד. על עתיד עגמומי בתור בוגרת. פחדיה מתממשים בחזיונות.
פרק 14
חג המולד הראשון של בילבי על היבשה מיוחד במינו. לטנדר-קרלסון ובלום אין לאן ללכת ואפילו ניסיונותיהם להיאסר נכשלים. בילבי נחלצת לעזרתם ועוזרת להם להבין את המשמעות האמיתית של החג.
פרק 13
טומי ואניקה מציגים לבילבי מנהג מקומי: יריד העיירה השנתי.בילבי מוצאת שהכל קצת מבלבל מפני שיש לה פירושים מיוחדים לכל מה שהיא רואה: בולע להבות, קורא בקלפים, מכשף נחשים, המכוניות המתנגשות וגלגל הענק. כש"האיש החזק ביותר בעולם", מזמין את האמיצים להתחרות בו הוא לא מודע לכך שבילבי יושבת בקהל. הוא לומד להתחרט על אתגר זה.
פרק 12
כשבית הזקנים נהרס ובמקומו נבנה עבורם בניין חדש, קר ומנוכר, בילבי נחלצת לעזרת אזרחי גיל הזהב. היא מוכיחה שניתן להילחם בעירייה ובה בעת גם מצילה את ילדי יושב הראש כשהבניין החדש קורס.
פרק 11
אניקה וטומי מוקסמים מסיפורי הרפתקאותיה של בילבי בספינות טרופות. הם מרגישים שחייה מלהיבים לעומת חייהם המשעממים. בילבי מעודדת אותם שמכיוון שהם כל כך רוצים להיטרף בים, הם וודאי ימצאו ספינה באותו יום עצמו ... היא מוציאה סירה ישנה מהמים, מתקנת אותה והשלישייה יוצאת לדרכה למצוא ספינה טרופה.
פרק 10
טנדר-קרלסון ובלום קוראים מדריך לנוכלים בתקווה לבצע את הפשע המושלם כולל השגת הזהב של בילבי. המדריך מציע הרבה דרכים יצירתיות לבצוע פשע. אבל, בכתיבת המדריך לא לקחו בחשבון את בילבי והרגליה המוזרים.
פרק 9
בילבי מחליטה לרשום את הסוס שלה לתחרות סוסים יוקרתית. אחרי שהושפל על ידי יריביו בהתחלה, סוס מצליח בגדול. הופעתו מתעלה על אלו של הסוסים האחרים למרות היותה לא שגרתית לחלוטין .
פרק 8
כל שנה נערכת תחרות סקי בין העיירות השכנות וכל אנשי העיירה משתתפים בספורט החורף. בנט הבריון קורא לבילבי להתחרות בו ואנו עדים איך כישורי הגלישה שלה עומדים במבחן.
פרק 7
הילדים מחלצים את הנוכלים טנדר-קרלסון ובלום מאי בודד ומפליגים לכיוון הבית. בדרכם הם נתקלים בים שקט ללא רוח למפרשים ואחר כך בנחשול ענק. לבסוף הם מושלכים על חוף לא ידוע. לאחר שהם משתקעים וחוקרים מעט את ה"יבשת החדשה" מסתבר שהמקום נראה להם מוכר....
פרק 6
כשהספינה עוגנת באי אקזוטי, בילבי, אניקה וטומי נשארים לשמור על הפנינים. הם מתגברים בכוח ומוח על זוג שודדים. הם חוצים את האי דרך ימים וג'ונגלים במאבקם לשמור על הפנינים ולהגיע למקום מבטחים.
פרק 5
אביה של בילבי, הקפיטן, עוגן בעיירה ואוסף אותה לטיול. אניקה וטומי מקבלים רשות להצטרף וכולם מפליגים להרפתקה בים הצפוני. בילבי מלמדת אותם הלכות ים ודרכי הגנה בפני התקפת פיראטים. ללא ידיעת החברים, טנדר-קרלסון ובלום מתגנבים לספינה בניסיונם החוזר למצוא אוצר. למזלם הרע, הם נתקפים במחלת ים קשה ומזימתם לא יוצאת אל הפועל.
פרק 4
בילבי מוצאת כדור פורח בעליית הגג ומחליטה לנסות אותו עם טומי ואניקה. הם עפים עד העיירה הסמוכה ובמקרה מגיעים בזמן לעזור לתפוס זוג נוכלים.
פרק 3
זוג עירוני מטייל בעיירה. הגבר החלקלק מחליט לקנות את וילה וילקולה. הנוכלים המקומיים טנדר-קרלסון ובלום שומעים על כך ומתחזים לסוכני נדל"ן. הם מנסים למכור את ביתה של בילבי ללא ידיעתה והסכמתה. בילבי כאילו משתפת פעולה אבל בעצם מודעת למזימה. היא מבלבלת את הגבר העירוני כל כך שהוא נשבע לא לשוב לעיירה לעולם. טנדר-קרלסון ובלום נלקחים שוב לבית הסוהר.
פרק 2
הנוכלים המקומיים טנדר-קרלסון ובלום תמיד מחפשים דרך להתעשר בקלות. השניים שומעים על תיבת מטבעות הזהב של בילבי, וחומדים את האוצר לעצמם. אבל, מסתבר שיש מכשול לא קטן בדרכם למטרה: ילדה קטנה בשם בילבי!
פרק 1
בילבי לא כלום חוזרת לעיירה שוודית קטנה בכדי להתגורר בביתה, וילה וילקולה, שם תחייה עם סוס ועם הקוף, מר נלסון. כל התושבים תמימי דעים שהעיירה תשתנה לנצח. השכנים הצעירים, אניקה וטומי, מתרגשים לקראת ההרפתקאות העתידיות שוודאי יחוו עם חברתם החדשה; ואילו המבוגרים בטוחים שהילדה המשונה בעלת הדמיון הפרוע, הכוח המפתיע ונטולת ההשגחה השגחה הורית, כבר תגרום לבעיות רבות.


צפייה ישירה:
טי וי לנד    © 2009 TVland Ltd.      TVland.co.il - טיוילנד
תגיות נבחרות
שנות ה-80
X פקטור
אמבוש
להיות איתה
הכוכב הבא
מה אתם הייתם עושים
מה שקורה באילת
כלוב הזהב

הישרדות VIP
ארץ נהדרת
רוקדים עם כוכבים
סימני שאלה
כלבוטק
פנים אמיתיות
יצאת צדיק
מצב האומה
פסיכו
ניווט מהיר
קטגוריות
עדכונים אחרונים
מועדפים
צפיות אחרונות
ערוץ 2
ערוץ 10
YES
HOT
Ynet
טי וי לנד
עמוד ראשי
צור קשר
תקנון
מדיניות פרטיות
המומלצים
מדריך לחיבור המחשב לטלוויזיה
מהחדשות
צפייה ישירה
RSS
קישורים
eMailSeek
DataCheck.co.il
Affiligo.co.il
05X.co.il
MyName.org.il
Ltds.co.il
מידע עסקי
נסח טאבו