עמוד המועדפים שלי הצפיות האחרונות שלי קטגוריות
קטגוריות מומלצים עדכונים אחרונים עמוד ראשי
:חיפוש מהיר
         


מחשב

טלוויזיה
ערוץ 2 שידור חי   |   ערוץ 10 שידור חי

נילס הולגרסון

RSS שלח ל Facebook Twitter שתף במקושרים שלח לחבר
עמוד ראשי > > Hacked By Cyb3r Drag0nz Team > נילס הולגרסון

נילס הולגרסון   - עונה 1


נילס הוא ילד שובב בן 14 אשר חי בחווה בשבדיה. הוריו של נילס הם עניים. והוא עצלן וחסר כל התחשבות בזולת. נילס היה נוהג להתאכזר לחיות בחווה בזמנו הפנוי, עד שיום אחד הוא לוכד שדון. השדון הכועס מחליט להעניש את נילס על מעלליו, ולעל כן הוא מכווץ אותו לגודל של ננס. בתור ננס נילס מסוגל כעת לדבר ולהבין את בעלי החיים. נילס וחיית המחמד שלו אוגי האוגר מצטרפים לאווז הבית מולי במסעו עם אווזי הבר, המונהגים על ידי המפקדת אקה, לאזור הצפוני של שבדיה, שם השמש אינה שוקעת. ביחד הם טסים לאורך שבדיה כאשר נילס מקווה כי יצליח למצוא את הדרך לבטל את הכישוף ולחזור להיות גדול שוב. במהלך המסע אופיו של נילס משתנה והוא הופך לידיד החיות.תגיות: נילס הולגרסון
  קטגוריות
אירוח
אנימציה ומצוירים
אקשן ואימה
בידור
בישול
דרמה
הגיל הרך
הרצאות
ויראלי
חדשות
טבע
טלנובלות
ילדים ונוער
לימודים ברשת
מגזין
מדע
מוסיקה
סדנאות
ספורט
ספרדית
ערבית
פנטזיה ומד"ב
פעולה
קומדיה
רומנטי
ריאליטי
שעשועון
תעודה ותחקיר
סרטים


שלח לחבר
    הוסף לעמוד שלי
פרק 52
מולי חוזר עם משפחתו לחווה ואבא של נילס מתכונן לשחוט אותו. נילס רואה זאת ומתפרץ לביתו למרות הזהרותיו של הגמד ומציל את מולי. בזכות מעשהו האמיץ, הוא חוזר לגודלו הטבעי.
פרק 51
אקה מנסה לעודד את נילס ולתת לו שק מלא מטבעות זהב, אבל נילס מסרב לקבל את המתנה. הוא מחליט לא לחזור הביתה ובצורה כזאת לנסות ולהציל את חייו של מולי.
פרק 50
אקה מנסה לעודד את נילס ולתת לו שק מלא מטבעות זהב, אבל נילס מסרב לקבל את המתנה. הוא מחליט לא לחזור הביתה ובצורה כזאת לנסות ולהציל את חייו של מולי.
פרק 49
המסע כמעט הגיע לקיצו ונילס מחכה בקוצר רוח לחזור לביתו. אולם דברים ששמע מפי אקה מדאיגים אותו מאוד: מתברר שהתנאי להסרת הכישוף מעליו הוא מותו של מולי.
פרק 48
שושו השועל פוגש בשועלה יפהפייה בשם שושה ומתאהב בה. לאחר ששושו סיכן את חייו למענה ונלחם בזאב הנורא, שושה מתאהבת בו. בחברתה של בת זוגו מתחיל שושו בחיים חדשים ומאושרים.
פרק 47
נילס ואוגי עפים על גבו של העורב לחגיגה בכפר הסמוך בין התחרויות הייתה גם תחרות פרזול סוסים ונילס הציל סוס מידיו של נפח בלתי מיומן.
פרק 46
סוניה, בת הדייג, מבקשת מנילס להחזיר את הדגים למימי המפרץ, למען פרנסתו של אביה. נילס מצליח לשכנע את השחף הזקן להשיב את הדגים למפרץ ושוב יוצאת סוניה עם אביה לדוג.
פרק 45
למרות ההזהרות יצאו נילס ואוגי בליל ירח מלא לבקר בית עזוב- ביתו של קרל. משנכנסו לחצר הגדולה הופיע לפניהם קרל ובקש שיעזרו לו לעבוד בגינה... נילס ואוגי הצליחו לברוח. אך השועות אומרות שאילו היו נשארים לא היו מצליחים להיחלץ עוד לעולם.
פרק 44
נילס ואוגי נחלצו לעזרת העורב בטרקי שנכלא בצריף ליד מכרה הנחושת הישן. בזמן נסיונות ההיחלצות ספר להם בטרקי ספור על ענק שהוריש לשתי בנותיו מכרה נחושת עתיק אשר איש אינו יודע את מקומו.
פרק 43
באחד ממסעותיהם מצאו נילס ומולי תינוק שנשאר לבדו. הם לקחו אותו תחת חסותם עד שאחיו הגדולים יחזרו. אולם משלא חזרו הנערים עם רדת ערב הלכו נילס ומולי לחפשם. בינתיים ניסה שושו השועל לתפוס את התינוק אולם האש והנחש הבריחו אותו.
פרק 42
נילס מקשיב לספור על הענק ואשתו. יום אחד הגיע חייל חסון להר שעליו ניצב ביתו של הענק. הענק היה פחדן אולם לאשתו היו כוחות קסם והיא הצילה את בעלה מהתמודדות עם החייל החסון.
פרק 41
חג המדורות הגיע ונילס רואה חבורת ילדים שרוקדת מסביב למדורות. הוא נזכר בימים שגם הוא היה חוגג. הוא מבעיר מדורה אבל שוכח שהחיות פוחדות מהאש. כדי לכפר על מעשהו הוא יוצא לחפש את גוזלי הינשוף שנבהלו והלכו לאיבוד ביער בזמן השריפה.
פרק 40
נילס פוגש באשה זקנה שאוהבת בעלי חיים. בני כפרה מתרחקים ממנה כי הם חושבים אותה למוזרה ולתימהונית. נילס מפגיש ביניהם. הזקנה מטפלת בבעלי החיים החולים ומתחבבת על בני כפרה.
פרק 39
האפרוחים לומדים לעוף ולשחות ובינתיים חולף הקיץ והחורף מתקרב. אווזי הבר מתכוננים למסע, דרומה. גורגו נשאר בארץ מולדתו, לפלנד.
פרק 38
נילס ואוגי משוטטים ביער ופוגשים בחבורת ביברים העובדים יומם ולילה בבניית סכר. נילס ואוגי משכנעים את הביברים שעליהם ללכת לנוח מעט. הביברים העייפים הפסיקו את עבודתם והלכו לישון. כתוצאה מכך, התמוטט הסכר שלא היה מחוזק, ונגרם שיטפון גדול. אקה, מפקדת להקת האווזים, מצווה עליהם לחזור ולעזור לביברים לבנות מחדש את הסכר.
פרק 37
במזל טוב נולדו אפרוחים מאושרים. שושו השועל מנסה לנצל את תמימותם ומצליח לתפוש את אחד האפרוחים. האווזים מצילים את האפרוח ומגרשים את שושו הרחק מהאגם.
פרק 36
עונת החיזורים הגיעה. רוסט מאוהב בצילי, אבל גם גוסטאר רוצה להתחתן איתה. רוסט מאמין שגוסטאר יזכה בצילי והוא עצוב מאוד. להפתעתו ולשמחתו, צילי מכריזה , שהיא בוחרת ברוסט כבעלה.
פרק 35
מתי ואולה, הילדים מכפרו של נילס, מגיעים ללפלנד בחיפושיהם אחרי אביהם. נילס עוזר להם למצוא אותו, והם חוזרים בשלום הביתה.
פרק 34
בחלומו, רואה נילס את נשמת הכפור נלחמת בשמש. השמש מובסת ונסוגה אל מאחורי ההרים. ואז מתנפל על נילס הזאב הנורא. נילס מתעורר מרוב פחד ומגלה לשמחתו שהוא נמצא בין חברי להקת אווזי הבר, בלפלנד.
פרק 33
גורגו , אוגי ונילס ממשיכים במסעם. הם פוגשים בציפורים שונות ובשושו השועל הרשע. השועל מנסה ללכוד שוב את נילס, אך לשווא. השלושה ממשיכים בדרכם.
פרק 32
נילס ופיקו העכברון נקלעו לשריפה גדולה ביער. למרות פחדו של גורגו הנשר מהאש הוא הצליח בעזרתו של אוגי להציל את השניים מהשריפה.
פרק 31
גורגו, אוגי ונילס פוגשים בקלמנט, הכנר הזקן. הוא לוקח אותם אתו לתחרות הספורים והמעשיות. קלמנט מספר את סיפורו של נילס, והגמד המוזר זוכה בפרס הראשון.
פרק 30
הנשר גורגו אשר בילה את כל חייו בכלא, הוא נשר מוג לב ובעל אופי רכרוכי שאינו מסוגל להתגבר על פחדו מבני האדם. בגלל זה נילס ואוגי נשארים רעבים למרות אשה טובה שמציעה להם לחם טרי.
פרק 51
נילס קיבל רשות מאקה לבוא לביתו לביקור קצר. כשהגיע לשם נדהם למראה השינויים: במקום חווה שוקקת חיים הוא מצא חצר מוזנחת ועזובה. כשאביו ואמו באים לטפל בסוס החולה, מצליח נילס להעיף בהם מבט.
פרק 150
אקה מנסה לעודד את נילס ולתת לו שק מלא מטבעות זהב, אבל נילס מסרב לקבל את המתנה. הוא מחליט לא לחזור הביתה ובצורה כזאת לנסות ולהציל את חייו של מולי.
פרק 33
גורגו , אוגי ונילס ממשיכים במסעם. הם פוגשים בציפורים שונות ובשושו השועל הרשע. השועל מנסה ללכוד שוב את נילס, אך לשווא. השלושה ממשיכים בדרכם.
פרק 29
בחיפושים אחרי אווזי הבר מגיעים נילס ואוגי לגן החיות. שם הם פוגשים בין היתר, את הנשר גורגו, אשר בהיותו גוזל אומץ לבן ע"י אקה.
פרק 28
אווזי הבר עפים מעל שטוקהולם. בדרך נילס ואוגי נופלים לים ונאספים ע"י דייג. הדייג מוכר אותם לכנר נודד שמכריח את נילס לשיר ולרקוד לפני קהל. אווזי הבר לא מאבדים את התקווה וממשיכים לחפשם.
פרק 27
להקת אווזי הבר מגיעה לאי שבו מתגוררים הוריה של דפי. דפי נפגשת עם בני משפחתה ומציגה לפניהם את מולי בחיר ליבה. כדי להוכיח שהוא ראוי לבתם, יוצא מולי לבדו להלחם בנשר האכזר.
פרק 26
סערה עזה משתוללת ואווזי הבר מנסים למצוא מחסה. הסוס הזקן בוקי מחפש את בית אדונו שבו חי בצעירותו. אולם האיכר מגרש אותו. גם שתי ילדות יתומות מבקשות מקלט בבית האיכר, ורק לאחר שהן מצילות את אמו הזקנה הוא מסכים לקבלן.
פרק 25
להקת האווזים מגיעה לעיר אופסלה. נילס, אוגי ורוסט מחפשים אוכל ומגיעים לביתו של הסטודנט מרקוס שחולם לכתוב ספרי אגדות. חברו סמואל מביא לו לקריאה כתב יד של ספרו, אבל הרוח מעיפה את הדפים. נילס והאווזים עוזרים לאסוף את דפי הספר.
פרק 24
החסידה סידה, מביאה את הגמד המכשף אל להקת אווזי הבר כדי לשכנעו שנילס הפך לילד טוב ואמיץ. אולם הגמד אינו משתכנע והוא אינו מסיר את הכישוף מנילס.
פרק 23
נילס ואווזי הבר באו לעזרת ברבורי השחר שקיניהם נהרסו בשטפון. ברבורי השחר הגאוותנים לא שמחו לקראתם ותגרה גדולה פרצה ביניהם. כל זה קרה בגלל שושו, השועל הערמומי, שהחליט לתפוס את נילס. אבל גם הפעם לא הצליחה תכניתו ואווזי הבר המשיכו בדרכם ללפלנד.
פרק 22
רוח חזקה העיפה את נילס מעל גבו של מולי והוא נפל לתוך יער עבות. שם הוא פוגש משפחת דובים. למרות שאבא דב זומם לטרוף אותו, נילס מציל אותו.
פרק 21
נילס מתגרה בקוסמת מזג האוויר והיא גורמת לסערה. אולה ומתי, שני ילדים קטנים מהכפר של נילס, נמצאים על האגם ובגלל הסערה נבקע הקרח מתחת לרגליהם והם נקלעים לסכנה גדולה. נילס מבחין בהם, מוצא את הקוסמת והיא מצילה אותם.
פרק 20
הדישון הקטן חוזר ליער אבל הוא לא רגיל לחיים בחופש ואין הוא מכיר את חוקי ההתנהגות ביער. הוא גורם לתקרית עם הנחשים, אשר כמעט גורמת להרס היער.
פרק 19
נילס נתקל בדישון אשר בנו נתפס בידי בני האדם. נילס ואוגי מנסים לשחרר את הדישון הקטן אבל הוא מעדיף להשאר בשבי. אך כשמתברר לו שמתכוונים להכניסו לגן חיות, הוא עושה מאמץ ובורח ליער.
פרק 18
צוקי, אווז הפתיון אשר נילס שחרר משביו מתגעגע לידידיו, פאולי בן האיכרים וצזר הכלב, והוא עף לבקר אותם. פאולי הקטן כמעט טובע וצוקי מזעיק את נילס ואת אווזי הבר אשר מצילים אותו מטביעה. בזכות זה מכירים בני האדם בבעלותם של אווזי הבר על האגם.
פרק 17
בעת החנייה ליד האגם היפה, פוגש נילס בצוקי, ברווז הבר אשר נשבה על- ידי בני האדם, והוא משמש להם כברווז פתיון. נילס ואוגי מצליחים לשחרר אותו ומצרפים אותו ללהקת אווזי הבר של אקה.
פרק 16
כשראה השועל הערום שהעורבים לא הסגירו לידיו את נילס, הוא כולא את אירה, אשת העורב, בכד. נילס עוזר לאירה למרות שקודם לכן היא שיתפה פעולה עם השועל. בינתיים, בוחרים העורבים בפולי העורב, להיות מנהיגם, במקום רשרש. הם מחזירים את נילס אל אווזי הבר ומחזירים לעצמם את כבודם האבוד.
פרק 15
בעצת השועל חוטפים העורבים את נילס ואת אוגי כדי שיעזרו להם לפתוח כד מלא מטבעות זהב. השועל מקווה שלאחר מכן נילס יוסגר לידיו אולם פולי העורב עוזר לנילס להימלט מידיו.
פרק 14
נילס ואוגי מגיעים אל העיר האבודה אשר שקעה במצולות הים. אחת למאה שנים עולה העיר וצפה על פני המים בתקוה שמישהו יקנה בעיר איזשהו חפץ ואז תינצל העיר. נילס יכול היה להציל את העיר אילו היתה מצוייה בידו מטבע הנחושת אשר מצא והשליך מלפניו בזלזול. לכן לא יכול היה לקנות דבר והעיר חזרה ושקעה במצולות הים.
פרק 13
האווזים עורכים חנייה באי אשר עליו מתגורר עדר כבשים. מספר הכבשים הולך ופוחת כי השועלים טורפים אותם. נילס מזכיר לעדר הכבשים את חשיבות ההגנה העצמית ובזאת מעודד אותם להלחם בשועלים. בסופו של דבר מצליח הכבש הזקן בעזרת העדר לגרש את השועלים מהאי.
פרק 12
נילס ואוגי מחפשים את מולי שנעלם ומגלים שהוא נמצא בחברת האווזה האפורה דפי שנפצעה קשה. מולי סבור שהיא מתה אבל נילס מציל אותה ודפי מצטרפת ללהקת אווזי הבר.
פרק 11
נילס ואוגי מתחמקים בלילה והולכים לנמל כדי לראות אניות. הם נתקלים בפסל ברונזה של המלך קרל. המלך קרל מתעורר לחיים ומוביל אותם לסיור בספינה שסכנת טביעה מרחפת עליה. הודות לערנותו של נילס ניצלת הספינה.
פרק 10
נילס מציל פעמיים את להקת אווזי הבר מפיהם של השועל והנמייה הרעבים. שני אלה מנסים לתפוס אותו ולנקום בו על כך. אולם מולי, בא לעזרתו של נילס ומצילו.
פרק 9
יום אחד, כשנילס ואוגי מסיירים בעיר, הם פוגשים בהנס. הנס הוא ילד שובב ופרוע והוא מנסה לתפוס אותם. אבל נילס ואוגי מצליחים להימלט ממנו.
פרק 8
נילס משתתף בנשף החיות שנחוג כסמל לאחווה השוררת בין כל בעלי החיים. אבל השועל הערום מתכנן לטרוף את אינגריד. נילס, בעזרת השופר שלו, מסכל את המזימה, מגרש את השועל הבוגדני ומציל את אינגריד.
פרק 7
נילס ממשיך במסעו עם אווזי הבר, לאחר ששמע שהכישוף יוסר ממנו אם יתייחס יפה אל בעלי-חיים. להקת אווזי הבר משתתפת בגירוש העכברים האפורים אשר פלשו לטירת העכברים השחורים. נילס מצליח בעזרת השופר שלו להבריח את העכברים האפורים.
פרק 6
אקה, מפקדת להקת אווזי הבר, מחליטה לערוך תחרות כושר בין אווזי הבר, ולמולי ניתנת האפשרות להשתתף בה. למרות הקשיים בהם נתקל מולי, מחליטה אקה לצרפו למסע. בינתיים שלחה אקה את סידה החסידה אל הגמד כדי לשדלו שיסלח לנילס ויסיר את הכישוף מעליו.
פרק 5
מולי נלכד בידי בני האדם אשר מתכוננים להכין להם ממנו ארוחה טעימה. נילס ואוגי נחלצים לעזרתו ולאחר הרפתקאות רבות הם מצליחים להציל אותו מידיהם.
פרק 4
נילס מנסה להוכיח את עצמו כדי שאווזי הבר יסכימו לקבל אותו לחברתם. הוא מציל את הסנאים הקטנים מהשועל הטורף ומחזיר אותם לאמם הסנאית.
פרק 3
מולי עושה מאמץ ומצליח להתרומם באויר. אוגי האוגר ונילס נתלים עליו ומטפסים על גבו. אווזי הבר מתנגדים לצרף אליהם את האורחים הבלתי קרואים ורק אינגריד, האווזה החביבה מוכנה לקבל אותם.
פרק 2
בעלי החיים שנילס היה נוהג להתעלל בהם, שמחים לראות שסוף סוף הוא בא על עונשו. בינתיים עוברת מעל החווה להקת אווזי בר בדרכה ללפלנד ומולי אווז הבר רוצה להצטרף אליהם, אבל הוא לא יודע לעוף.
פרק 1
הוריו של נילס מתכוננים ללכת לתפילה אבל נילס נעלם. הוא משתעשע בחוץ ומתעלל בבעלי החיים. כעונש על התנהגותו הרעה, הופך אותו הגמד-המכשף לילד ננסי בגודל של אצבעוני.


צפייה ישירה:
טי וי לנד    © 2009 TVland Ltd.      TVland.co.il - טיוילנד
תגיות נבחרות
שנות ה-80
X פקטור
אמבוש
להיות איתה
הכוכב הבא
מה אתם הייתם עושים
מה שקורה באילת
כלוב הזהב

הישרדות VIP
ארץ נהדרת
רוקדים עם כוכבים
סימני שאלה
כלבוטק
פנים אמיתיות
יצאת צדיק
מצב האומה
פסיכו
ניווט מהיר
קטגוריות
עדכונים אחרונים
מועדפים
צפיות אחרונות
ערוץ 2
ערוץ 10
YES
HOT
Ynet
טי וי לנד
עמוד ראשי
צור קשר
תקנון
מדיניות פרטיות
המומלצים
מדריך לחיבור המחשב לטלוויזיה
מהחדשות
צפייה ישירה
RSS
קישורים
דוח בלקר
DataCheck.co.il
חיפוש אנשים
05X.co.il
MyName.org.il