עמוד המועדפים שלי הצפיות האחרונות שלי קטגוריות
קטגוריות מומלצים עדכונים אחרונים עמוד ראשי
:חיפוש מהיר
         


מחשב

טלוויזיה
ערוץ 2 שידור חי   |   ערוץ 10 שידור חי

הדבורה מאיה

RSS שלח ל Facebook Twitter שתף במקושרים שלח לחבר
עמוד ראשי > וואלה! > אנימציה ומצוירים > הדבורה מאיה

הדבורה מאיה   - עונה 1


מאיה היא דבורה מרדנית, סקרנית ושובבה. היא עוזבת את הכוורת כדי לצאת לטיול בעולם יחד עם הדבורון ווילי. השניים עוברים הרפתקאות קסומות ופוגשים חברים בדרך חדשים. מאיה חוזרת לכוורת חזקה וחכמה הרבה יותר.


תגיות: הדבורה מאיה, הדבורה מאיה
  קטגוריות
אירוח
אנימציה ומצוירים
אקשן ואימה
בידור
בישול
דרמה
הגיל הרך
הרצאות
ויראלי
חדשות
טבע
טלנובלות
ילדים ונוער
לימודים ברשת
מגזין
מדע
מוסיקה
סדנאות
ספורט
ספרדית
ערבית
פנטזיה ומד"ב
פעולה
קומדיה
רומנטי
ריאליטי
שעשועון
תעודה ותחקיר
סרטים


שלח לחבר
    הוסף לעמוד שלי
פרק 23
בחיפושיו אחרי אמו, מגיע מרקו לבית חולים אשר בו שוכבת אישה איטלקייה בשם אנה. מצבה של האישה אנוש והיא חסרת הכרה. היא מדמה את מרקו לבנה. מרקו יושב לידה ומעמיד פנים שהוא בנה, כדי להעניק לה רגעי אושר אחרונים.
פרק 22
מאיה לומדת על חיי הנמלים ומתאהבת בהם. היום עובר מהר ומאיה שמחה בממלכתם. ווילי לא מסכים איתה אחרי התאונה שחווה עם זנב הסוס. מצד שני הוא גם לא רוצה לאבד את חברתו מאיה, אם הוא לא היה כה עצלן הוא היה מוצא פיתרון מהר יותר.
פרק 21
מאיה וווילי מגלים שצרצרים גדלים מתחת לפני האדמה ונתקלים בצרות כשהם רוצים לראות היכן הם חיים. מפולת גרמה לחסימת היציאה מקן הצרצרצים. מה יעשו כאשר חברם הצרצר צריך לנגן בכינור בקונצרט הצרצרים הגדול שמתקיים היום?
פרק 20
הבלגן חוגג בגן החרקים. מאיה וווילי מחפשים מקלט מהסופה במערה, שם הם פוגשים חיפושית זבל. גמל שלמה טורף נמצא גם הוא במערה והחברים מגלים שיש יתרונות לחיפושית זבל.
פרק 19
לפליפ יש בעיות. בזמן שהוא מתכונן לתחרות הקפיצה של החגבים הוא מוצא עצמו לכוד בתוך צמח טורף. סופו של פליפ נראה קרוב. מאיה וווילי מצליחים לשחרר את חברם.
פרק 18
לפליפ יש בעיות. בזמן שהוא מתכונן לתחרות הקפיצה של החגבים הוא מוצא עצמו לכוד בתוך צמח טורף. סופו של פליפ נראה קרוב. מאיה וווילי מצליחים לשחרר את חברם.
פרק 17
מאיה פוגשת מרבה רגליים חולה כשאחת הרגליים שלו לא מתפקדת. הבעיה היא שהוא אמור להופיע כתזמורת של איש אחד. למאיה יש כמובן רעיון, והכול מסתדר על הצד הטוב ביותר.
פרק 16
מאיה מבטיחה לזוג חיפושיות לשמור על ילדיהם. ווילי המסכן לא יודע כמה קשה לשמור על חבורת חיפושיות, אחרת יתכן ולא היה טורח לקום מן המיטה בכלל.
פרק 15
מאיה וווילי מוצאים זחל קטן שהם חושבים שאין לו בית. הם לוקחים אותו ומטפלים בו. יום אחד הוא הופך למפלצת ומיד לאחר מכן לפרפר יפהפה.
פרק 14
פליפ מתרברב וחושב שהוא הקופץ הטוב ביותר, למרחקים הגדולים ביותר. אך גם פליפ חייב ללמוד שלפעמים יש קופצים טובים ממנו.
פרק 13
מאיה וווילי מגלים ארבה מבוגרת שנשארה מאחור ע"י להק הארבה. מאיה וווילי מרחמים עליה, ובונים לה אלונקה לסחוב אותה ללהקת הארבה. הארבה מתגלה לבסוף כבריאה ונחושה.
פרק 12
מאיה וווילי פוגשים לראשונה את עוצמת האור של תולעת הזוהר, וכמובן שמאיה מקבלת רעיון. היא תמיד רצתה להיכנס לעולמם של החפרפרות. הכול מוזר מתחת לאדמה וווילי לא מרוצה.
פרק 11
יורד גשם כל היום. בתחילה זה מאוד מעניין והחרקים מתקבצים יחד תחת מחסה ומחליפים חוויות. עד שמגיע קורט החיפושית המאוהב. הוא מספר שאהובתו נפרדה מהקבוצה. וכשהיא מגיעה מצב הרוח משתנה, המים עולים והקבוצה בסכנה.
פרק 10
קסנדרה עוברת פחדים אחד אחרי השני. מאיה נשארת בחוץ בלילה, היא מגלה כמה נפלא הוא הלילה, הכוכבים והירח. זה לילה מיוחד שבו גמד הפרחים מתעורר לחיים. מאיה מדמיינת את גמד הלילה שונה ממש שהוא, עליז והפרתקן. הוא מראה למאיה אדם בפעם הראשונה. לא האדם שרודף אחרי חרקים אלא אדם שהוא ידידותי, יפה ואוהב.
פרק 9
ארבה פולשים לאזור. הם אוכלים ונוגסים בכל דבר עד שהכול ריק. גן העדן של החרקים בסכנה. הארבה אוכל את האוכל ומעודד את בני האדם להשתמש בחומרי הדברה. לפליפ יש רעיון. אך האם זהו הרעיון הנכון?
פרק 8
מאיה מגלה משהו מוזר. ישנם עלים שהם בעצם פרפרים, ענפים שאינם ענפים וצרעות שאינן צרעות. נראה שהעולם השתנה. אפילו בעולם מעוות צרעה יכולה לסייע לה במצב מסוכן.
פרק 7
מאיה וווילי הולכים לאיבוד בערפל. אי אפשר לעוף וגם לא ללכת כי לא רואים כלום. אף אחד לא יודע מה הכיוון הנכון. האם פליפ יידע את התשובה הפעם?
פרק 6
מאיה וווילי פוגשים צפרדע ירוק קטן וחמוד. אך מגלים שהוא ממש לא חמוד. כל מה שהוא רוצה זה לאכול את מאיה וווילי לארוחת בוקר. למזלם, הוא לא צפרדע חכם במיוחד ומוצא עצמו בבאר חשוכה. ואף על פי כן, מאיה וווילי עוזרים לו.
פרק 5
מקס התולעת בדיכאון בגלל הגשם. הוא יודע שהוא אמור להיות שמח כתולעת אך זה לא המצב, הוא מרגיש חסר תועלת. מאיה וווילי מנסים לעודד אותו, בטוחים שישמח כשיתחיל לשחק, אך המשחקים שלהם לא לטעמו של מקס. המצב מתהפך כשהם עורכים תחרות אכילה ומקס מנצח. הוא כל כך מלא שאינו יכול לדבר, והאחרים צוחקים עליו. הוא נעלב ומנסה לברוח. מאיה וווילי מנסים לתפוס אותו ולשכנע אותו שיש בו תועלת.
פרק 4
הזבובה מכירה מקום נופש משגע. באמצע גבו של הסוס. אך היא שכחה להזהיר את מאיה וווילי מהזנב של הסוס, וווילי נפגע נופל על הרצפה ללא הכרה. הנמלים רוצות לקחת אותו משם. ברגע האחרון ווילי מתעורר ושואל היכן הוא ומי הוא. הנמלים עונות שהוא איתן ווילי חושב שהוא נמלה. הוא מתחיל לעבוד איתן כאחד מהן, רק לא מצליח לאכול את האוכל של הנמלים. מאיה ופליפ מצליחים לשכנע אותו בזהותו בסופו של דבר.
פרק 3
שריפה פרצה. רק העכבישה שמחה שתשומת הלב של החרקים מוסחת. אולי מישהו מהם יגיע לרשת שלה בטעות. השריפה מתפשטת והחרקים זקוקים לעזרה.
פרק 2
הקיץ הגיע מה שאומר שמסוכן לכוורת הדבורים. השעווה עלולה להינמס. לכן כל הדבורים צריכות לסייע ולשמור על טמפרטורה מתאימה על ידי שקשוק הכנפיים. מאיה וווילי המומים, יש להם עוד המון ללמוד. בבית הספר קסנדרה מלמדת אותם כל מה שעליהם לדעת על מזג אויר גרוע, צרעות, זבובים ופרחים. שיעור תעופה. מאיה נרגשת, העולם נראה כה מופלא. ווילי לעומתה מתקשה ומרגיש חלש מידי לעוף. מאיה מאכילה אותו יותר מידי שכן הוא משמין מידי. מאיה לא רוצה לחזור לכוורת, אך זה מסוכן מידי עבור דבורה קטנה להישאר בחוץ לבדה.
פרק 1
קסנדרה האחות חוזרת הביתה והשומרים שהיא פעם גידלה,לא נותנים לה להיכנס לכוורת. אחרי ויכוח ארוך היא מורשית להיכנס בדיוק בזמן לצפות בלידה של הדבורים החדשות. דבורה אחת אחרי השנייה בוקעות מחלת הדבש חוץ מאחת – מאיה, יוצאת הדופן. הפרק הראשון מראה את לידתה של מאיה, ההרפתקה הראשונה שלה, הרצון שלה לראות את העולם.


צפייה ישירה:
טי וי לנד    © 2009 TVland Ltd.      TVland.co.il - טיוילנד
תגיות נבחרות
שנות ה-80
X פקטור
אמבוש
להיות איתה
הכוכב הבא
מה אתם הייתם עושים
מה שקורה באילת
כלוב הזהב

הישרדות VIP
ארץ נהדרת
רוקדים עם כוכבים
סימני שאלה
כלבוטק
פנים אמיתיות
יצאת צדיק
מצב האומה
פסיכו
ניווט מהיר
קטגוריות
עדכונים אחרונים
מועדפים
צפיות אחרונות
ערוץ 2
ערוץ 10
YES
HOT
Ynet
טי וי לנד
עמוד ראשי
צור קשר
תקנון
מדיניות פרטיות
המומלצים
מדריך לחיבור המחשב לטלוויזיה
מהחדשות
צפייה ישירה
RSS
קישורים
eMailSeek
DataCheck.co.il
Affiligo.co.il
05X.co.il
MyName.org.il
Ltds.co.il
מידע עסקי
נסח טאבו