עמוד המועדפים שלי הצפיות האחרונות שלי קטגוריות
קטגוריות מומלצים עדכונים אחרונים עמוד ראשי
:חיפוש מהיר
         


מחשב

טלוויזיה
ערוץ 2 שידור חי   |   ערוץ 10 שידור חי

בקוגן

RSS שלח ל Facebook Twitter שתף במקושרים שלח לחבר
עמוד ראשי > וואלה! > אנימציה ומצוירים > בקוגן

בקוגן   - עונה 2


יום אחד, בכל רחבי העולם, קלפים החלו להופיע. על הקלפים היו דמויות שונות, סביבות שונות וכוחות שונים. הילדים המציאו משחק חדש בלי לדעת שהקלפים האלה הגיעו מעולם אחר שנקרא וסטרויה. העולם האחר הזה התגלה כאשר מדען בשם מייקל פתח צוהר חללי במעבדה שלו. הוא הגיע לווסטרויה ומצא שם שתי ליבות - ליבת השקט וליבת הנצח. כשניסה לשוב, הוא נשאב בשל האנרגיה השלילית של ליבת השקט והפך לדמות מרושעת בשם האל ג'י. מאוחר יותר, אחד הניסויים שלו גרם לליבת הנצח, הליבה השנייה, להגיע אל כדור הארץ. כתוצאה מכך, יצורים רבים מווסטרויה שמכונים בקוגן, התפזרו על פני כדור הארץ. הילדים על כדור הארץ הבינו שלא מדובר רק במשחק. כדורים הופיעו והפכו למפלצות. כך החלו קרבות ולוחמי הבקוגן הגיעו.


תגיות: בקוגן, דן, בקוגן
  קטגוריות
אירוח
אנימציה ומצוירים
אקשן ואימה
בידור
בישול
דרמה
הגיל הרך
הרצאות
ויראלי
חדשות
טבע
טלנובלות
ילדים ונוער
לימודים ברשת
מגזין
מדע
מוסיקה
סדנאות
ספורט
ספרדית
ערבית
פנטזיה ומד"ב
פעולה
קומדיה
רומנטי
ריאליטי
שעשועון
תעודה ותחקיר
סרטים


שלח לחבר
    הוסף לעמוד שלי
פרק 104
זעם אחרון קרב הלוחמים נגד זנוהלד וספינת הקרב שלו ממשיך. מירה וקית' עוזבים את זירת הקרב ופונים לאביהם, פרופסור קליי, בבקשה לעזור להם לנטרל את הנשק הקטלני של זנוהלד ולעצור את תוכניתו ההרסנית. דן ושון מחליטים לחדור אל תוך ספינת הקרב של זנוהלד ולהרוס אותה מבפנים.
פרק 103
כולם למען אחד הלוחמים מחפשים דרך להגיע אל ארמונו של המלך זנוהלד, כדי לחבור לקית' ולהשמיד את מערכת הנשק החלופית של זנוהלד. דוקטור מייקל ואליס מגיעים כדי לעזור להם לאתר את שער המימדים אשר דרכו מיילין ושאדו הגיעו אליהם מהארמון. בינתיים קית' וגאס ניצבים לבדם נגד זנוהלד ונשקו החדש.
פרק 102
הנשק המוחלט לאחר שהידרון שלח לתא מאסר על ידי זנוהלד, הוא מגלה שם את גאס, שלפניכן נחשב כמת. פרופסור קליי מודיע לזנוהלד על סיום בניית מערכת הנשק החדשה, אשר תהפוך אותו לשליט החזק ביקום. הלוחמים חוגגים את הצטרפותו של קית' לכוחותיהם, אך משום מה קית' מתקשה להתרכז.
פרק 101
הקרב על הכתר בעקבות כדור המוות שמיילין הפעילה נגד קית' ומירה, מערכת הדמיית הקרב של מארוצ'ו שבתוכה הם לכודים החלה לקרוס לתוך עצמה. הלוחמים חייבים להוציא אותם משם לפני שיהיה מאוחר מדי. מיילין עדיין נחושה בדעתה להצליח במשימה שזנוהלד הטיל עליה ולנצח בקרב מול קית'
פרק 100
הקרב של מיילין מיילין יוצאת אל משכנם של הלוחמים בעקבות המידע על ציוד הקרב של דרגו, ושאדו מצטרף אליה. הלוחמים אורבים להם ומהר מאוד מתפתח קרב סוער בינם לבין זוג חברי הווקסוס.
פרק 99
נקמה המלך זנוהלד קצר רוח ומאיץ בפרופסור קליי לסיים את בניית מערכת הנשק החלופית שלו, וזה עונה שהלוחמים הקדימו אותם והשיגו ידע טכנולוגי מתקדם יותר. זנוהלד שולח את מיילין בעקבותיהם כדי שתשיג עבורו את המידע הזה, ובינתיים ממשיך בתוכניתו להרוס את ווסטל וכדור הארץ.
פרק 98
המרד של וולט זנוהלד מחליט להתנקם על הרס המכונה שלו לחיסול הבקוגנים בעזרת מערכת הנשק החלופית של פרופסור קליי שביכולתה להשמיד את ווסטל ואת כדור הארץ גם יחד. וולט מתנגד לתוכנית זו מכיוון שהיא תפגע בבני אדם חפים מפשע, ומסתכסך בשל כך עם זנוהלד והווקסוס.
פרק 97
ניסויים ופחדים לאחר שדן הביס סופית את ספקטרה בקרב, ספקטרה החליט להפסיק להילחם נגדו ולהצטרף אל הלוחמים. מירה מאושרת מאי פעם, אבל אייס מתקשה לבטוח בשינוי. הלוחמים משתמשים במידע החדש שהתקבל כדי להרכיב ציוד קרב מתקדם עבור דרגו. המלך זנוהלד זועם על כשלונו של הידרון.
פרק 96
הקרב האחרון של ספקטרה ספקטרה מצליח לפצח את קוד הדי.אן. איי של הבקוגנים, וכעת יש בידיו מידע שעשוי להפוך את הבקוגן לחזק ביותר בעולם, ויאפשר לו לנצח את דן. בינתיים דן שוקל לצרף את ספקטרה לקבוצת הלוחמים, ומירה שמחה מאוד על כך כי היא עדיין מתגעגעת לאחיה.
פרק 95
קרב פיראטי לאחר שהמכונה לחיסול הבקוגנים הושמדה, הלוחמים יכולים סוף סוף לחזור לכדור הארץ. חברי הווקסוס נעלמו, וקלאוס מחליט להישאר בווסטל למקרה שיופיעו שוב. הלוחמים מחליטים להישאר בכדור הארץ ולהתאמן לקראת המפגש הבא עם הווקסוס.
פרק 94
היציאה זנוהלד לכד את אנרגיית הבסיס של דרגו, וכעת יש לו את כל האנרגיות הנדרשות כדי להפעיל את המערכת לחיסול הבקוגנים. הלוחמים יוצאים אל ווסטרויה החדשה על מנת לפנות את כל הבקוגנים מתווך הסכנה לפני שהמכונה תופעל.
פרק 92
. . . . מלכודת המכונית המעופפת לקחה את הלוחמים אל מערכת חיסול הבקוגנים, אך מהר מאוד מסתבר שזו מלכודת, וממתינים להם עשרות שומרים חמושים. הם נאלצים להתפצל לזוגות, כל אחד נלחם בקרב משלו מול חברי הווקסוס.
פרק 91
כבודו של ספקטרה הלוחמים מגיעים לראשונה לארמונו של זנוהלד, במטרה להשבית את המערכת לחיסול הבקוגנים. ספקטרה מופיע בפני זנוהלד והווקסוס ודורש מהם לעזוב את הלוחמים לנפשם, אך זנוהלד לא לוקח את דרישתו ברצינות. גאס מחליט לנקום בזנוהלד על כך שזילזל באדונו.
פרק 90
הכל או לא כלום ספקטרה מגלה שחברי הווקסוס בדרכם לכדור הארץ לאחר שגילו את מיקומם של הלוחמים, במטרה להשתלט על האנרגיות שלהם. ספקטרה מחליט לנצל את חלון ההזדמנויות הזה כדי לתת להליוס לנצח את דרגו ובכך להשיג את אנרגיית הליבה המושלמת.
פרק 89
קרב מדומה בילי חוזר לבקר את ג'ולי, ומיילין ושאדו עוקבים אחריו כדי למצוא את שאר הלוחמים. בינתיים מארוצ'ו השלים את הפרוייקט החדש שלו ? מערכת של מציאות מדומה המיועדת לקרבות בקוגן.
פרק 88
קרב הסמוראי אחותו הקטנה של ברון מגיעה באופן מפתיע לכדור הארץ כדי לבקר אותו, והוא מחליט לקחת אותה לפארק שעשועים. שון יוצא מהמחבוא ומחליט להתעמת עם וולט שמחפש אותו.
פרק 86
. . . . הפלישה לכדור הארץ כל לוחמי הבקוגן מתאחדים שוב בכדור הארץ, ומתכננים כיצד לפעול נגד הסכנות הניצבות בפניהם מצד ספקטרה והווקסוס. המלך זנוהלד שולח את מיילין ולינק לכדור הארץ כדי להילחם בלוחמי הבקוגן ולהשיג את האנרגיות של ששת הלוחמים הקדומים בשביל מכונת חיסול הבקוגנים.
פרק 85
בגידתו של ברונטיס וולט זועם אחרי שהוא מגלה שגאס השתלט על הבקוגן שלו לשעבר, ברונטיס, וערך בו שינויים מלאכותיים כדי שיהפוך לחזק יותר. בינתיים בווסטל, לוחמי הבקוגן מקבלים פניה דחופה לעזרה מכדור הארץ: חברי הווקסוס תקפו את אליס ותפסו את הבקוגן שלה.
פרק 84
מתקפת שאדו ספקטרה משתלט על ערוצי התקשורת של ווסטל ומכריז על המלך זנוהלד וחברי הווקסוס כרשעים מושחתים ועל עצמו כמנהיג החדש שפועל לטובת העם. חברי הווקסוס ממהרים להגיב, ושאדו נשלח לווסטל כדי להילחם נגד ספקטרה.
פרק 83
שובו של ספקטרה ספקטרה נחוש בדעתו להשיג את אנרגיית הליבה של דרגו כדי להפוך את הבקוגן שלו, הליוס, לבקוגן החזק בעולם. כדי להשיג את מטרתו, עליו לתקוף גם את דן וגם את המלך זנוהלד, שרוצה את האנרגיה של דרגו בשביל עצמו.
פרק 82
היום שבו ווסטרויה עמדה מלכת המלך זנוהלד מחליט לנסות את פעולתה של המכונה לחיסול הבקוגנים, ושולח אותה לווסטרויה החדשה, ואילו הידרון וחברי הווקסוס תוקפים בקוגנים כדי לקבל את ששת האנרגיות של הלוחמים הקדומים. לוחמי הבקוגן נדרשים לפעולה מהירה בשתי החזיתות.
פרק 81
ברגע האחרון אייס מחפש דירה לברון ונתקל בפרוייקט בינוי עתידני אשר מושתת על טכנולוגיה חדשה שמאפשרת לבנות בתים באוויר או מתחת למים. דן מגיע הביתה ומגלה שאביו הגיע לביקור פתע. מירה מתגעגעת לאחיה.
פרק 80
נקמת הווקסוס המלך זנוהלד זומם כיבוש חדש, ובינתיים הוא מתכנן להתנקם גם בלוחמי המחתרת וגם בתושבי ווסטל שהפרו את נאמנותם. מירה דואגת לשלום חבריה אשר בווסטל.
פרק 79
שש מעלות של הרס לאחר שחרור ווסטרויה החדשה מידי הווסטלים והווקסוס, לוחמי המחתרת מכדור הארץ חזרו לכוכב מוצאם ונהנים משלווה מושלמת. מירה מגיעה לביקור מפתיע ומספרת מה עלה בגורלם של לוחמי המחתרת הווסטליים. בינתיים זנוהלד, מלך ווסטל, מפתח נשק שיעזור לו לנקום בבקוגנים שהביסו אותו.
פרק 78
האיחוד כל מרכזי הבקרה של ווסטל הושמדו, והארמון של הידרון מתחיל לקרוס כשלוחמי המחתרת והבקוגנים עדיין כלואים בתוכו. הקרב בין דרגו להליוס עדיין ממשיך.
פרק 77
הספירה לאחור לוחמי המחתרת מגיעים אל חדר פסלי הברונזה של הידרון, שבתוכם כלואים הבקגונים. הידרון עומד להתנגד, אך מיילין מונעת ממנו ומציעה לו לחזור לווסטל ולהכריז על ספקטרה בתור האשם על כשלון הכיבוש של ווסטרויה החדשה. בינתיים דרגו נלחם בהליוס, הדרקון המכני.
פרק 76
בקוגן מושלם סוף סוף לוחמי המחתרת מאוחדים שוב, והם יוצאים אל עבר ארמון השמיים של הנסיך הידרון על מנת לשחרר את חמשת הבקוגנים שהוא כלא בתוך פסלי ברונזה; אך הידרון לא מוותר בקלות.
פרק 75
לחימה מקיר לקיר דן ואייס נקראים לקרב נגד מירה, והדבר קשה מאוד לשניהם. מירה וגאס מגלים את נשקם הסודי: הבקוגן המכני.
פרק 74
השתלטות תת-קרקעית מלך ווסטל, אביו של הנסיך הידרון, מודאג מהרס מרכזי הבקרה בערים אלפא ובטא, אך הידרון מבטל את דאגותיו באומרו שכל עוד מרכז הבקרה בעיר גמא פועל, הווסטלים עדיין שולטים על הבקגונים. אבל הוא יודע שעליו לנקוט באמצעי זהירות כנגד לוחמי המחתרת וגם כנגד ספקטרה.
פרק 73
. . . אהבת אחים מבדיקות שונות שספקטרה ערך על דרגו כשהוא היה ברשותו, יש בידיו מספיק מידע כדי ליצור בקוגן מכני רב-עוצמה. התוכנית הזו מכעיסה מאוד את מירה, שמתחילה לפקפק ביכולתה להשפיע על אחיה. ובינתיים שאר לוחמי המחתרת בדרך לעיר גמא.
פרק 72
העיר בטא דן וברון חוזרים לווסטרויה החדשה ותוהים לאן נעלמו חבריהם. הם מחליטים לפרוץ לתוך העיר בטא ולהרוס את מרכז הבקרה שלה. ישנה מתיחות מורגשת בקרב הווקסוס, כאשר ספקטרה חוזר יחד עם אחותו מירה, ומניח שהוא עדיין המנהיג הבלתי-מעורער.
פרק 71
קשרי משפחה עכשיו כשדרגו חזר אל דן, מסתבר שהאיזון בווסטרויה החדשה הופר בעקבות עזיבתו. יש למהר לשם ולהלחם מול הווקסוס, לפני שאלה ישתלטו סופית על הכוכב. דן ורונו מתעכבים כדי להיפרד ממשפחותיהם לפני עזיבת כדור הארץ. ובינתיים לספקטרה המובס יש תוכניות משלו...
פרק 70
הסיכוי האחרון דן ניצב מול ספקטרה בקרב בקוגן מכריע. זהו סיכויו האחרון להחזיר אליו את דרגו.
פרק 69
איפה הבקוגן שלי? דו מתקשה להתמודד עם אבדנו של דרגו, ומירה מתייסרת על כך שהיא היחידה שיודעת שאחיה הוא זה שלקח מדן את הבקוגן שלו. בינתיים, תככים חדשים נרקמים בין חברי הווקסוס.
פרק 68
הקלף האסור ספקטרה מתוסכל מכך שלוחמי המחתרת דחו בחוסר אמון את הצעתו לשתף איתו פעולה כדי לשחרר את הבקוגנים. הוא מחליט שאם דרכי עורמה נכשלו, הוא יצטרך לקחת מדן את הבקוגן שלו בקרב.
פרק 67
האחרון שנשאר אייס ומארוצ'ו נופלים למלכודות התעתועים של וולט ומיילין, ושון נאלץ לפרוץ למרכז הבקרה של העיר בתא לבדו.
פרק 66
. . . דו-קרב על החוליות בכדור הארץ, דן, ברון ומירה מבקרים בביתו של דן. ברון נהנה כפי שלא נהנה מעולם, ואילו מירה סובלת. בינתיים בווסטרויה החדשה, מארוצ'ו נמצא בסכנה כפולה כשהוא מחפש את דרכו במדבר בזמן שוולט יוצא להלחם נגדו.
פרק 65
. . . קולות בלילה בכדור הארץ, דן, ברון ומירה עוזרים אך בעיקר מפריעים לרונו בעבודתה במסעדה. בינתיים בווסטרויה החדשה, מארוצ'ו, אייס ושון מודאגים מהתחזקותם של שלושת מרכזי הבקרה הנותרים, ואילו הנסיך הידרון ממנה את מיילין למנהיגת הווקסוס במקום ספקטרה הנעדר.
פרק 62
ביקור מפתיע הלוחמים בדרכם לעיר בתא, במטרה להרוס את מרכז הבקרה שלה. בינתיים בכדור הארץ, רונו לא מרוצה מכך שדן לא יצר איתה קשר מזה זמן רב, ומחליטה לצאת לווסטרויה החדשה כדי לחפש אותו.
פרק 61
הבריחה אל החופש בסבב הגמר של הטורניר, שון ואייס ניצבים מול לוחמי הווקסוס הפופולאריים, בעוד שחבריהם לוחמי המחתרת מסתננים לתוך מרכז הבקרה כדי לחבל בו, אך נתקלים בממצא שהם לא ציפו לו...
פרק 60
מה התוכנית? לוחמי המחתרת מצטרפים לטורניר הבקוגן במטרה לפוצץ את מרכז הבקרה, אשר אוסף את האנרגיה מהקרבות.
פרק 59
סיוט קיברנטי שון מוצא תעלת אוורור שדרכה לוחמי המחתרת יכולים להסתנן אל תוך העיר אלפא, כדי להרוס את מרכז הבקרה שלה. מירה מחליטה לנצל את הביקור בעיר כדי לחזור לביתה הישן ולפגוש את אחיה קית'.
פרק 58
שובו של חבר דן סובל מסיוטים לאחר שהפסיד בקרב בקוגן, ומחליט שעליו להתאמן ביתר שאת כדי להרוס את מרכזי הבקרה של ווסטל. בינתיים הנסיך של ווסטל, הידרון, משתוקק לבקוגן נוסף, ומכעיס בדרישותיו את הלוחם ספקטרה.
פרק 57
טעם התבוסה גאס מרכז את חבורתו ומעדכן אותם ואת מסטר ספקטרה שהם לא יכולים להיכשל יותר, גאס רוצה להוכיח שיצליח להביס את המחתרת החדשה. במקביל מירה נותנת לדן בקוגן מלכודת כדי שיעזור לו מול הוקסוס.
פרק 56
המשימה של מרוצ'ו החבורה מתאמת כל הזמן ומרוצ'ו משתעמם וחושב על פריאס כמה כייף היה לו איתו והוא חושב איך הוא יוכל להחזיר אותו אליו.
פרק 55
הירון לקרב דן לובש את המדים החדשים. מירה נותנת לדן תגבורת מאחר ודן ודרגו לבד לא יצליחו להילחם. מרוצ'ו רוצה גם כן בקוגן אך מירה אומרת לו שאיבדה את כל הבקוגנים בקרב האחרון ודן מעודד את מרוצ'ו שמרגיש לבד.
פרק 54
הקרב נגד אייס ג'ולי עובדת כמלצרית ומנסה לעשות זאת תוך כדי הנאה ורונו מתעצבנת עליה על כך. גו'לי קיבלה גלויה מבילי ומספרת על כל לרונו, היא מספרת לה שהוא נוסע בכל העולם כדי ללמוד מהספורטאים הכי גדולים שיש.


צפייה ישירה: עונה 1,
טי וי לנד    © 2009 TVland Ltd.      TVland.co.il - טיוילנד
תגיות נבחרות
שנות ה-80
X פקטור
אמבוש
להיות איתה
הכוכב הבא
מה אתם הייתם עושים
מה שקורה באילת
כלוב הזהב

הישרדות VIP
ארץ נהדרת
רוקדים עם כוכבים
סימני שאלה
כלבוטק
פנים אמיתיות
יצאת צדיק
מצב האומה
פסיכו
ניווט מהיר
קטגוריות
עדכונים אחרונים
מועדפים
צפיות אחרונות
ערוץ 2
ערוץ 10
YES
HOT
Ynet
טי וי לנד
עמוד ראשי
צור קשר
תקנון
מדיניות פרטיות
המומלצים
מדריך לחיבור המחשב לטלוויזיה
מהחדשות
צפייה ישירה
RSS
קישורים
eMailSeek
DataCheck.co.il
Affiligo.co.il
05X.co.il
MyName.org.il
Ltds.co.il
מידע עסקי
נסח טאבו