עמוד המועדפים שלי הצפיות האחרונות שלי קטגוריות
קטגוריות מומלצים עדכונים אחרונים עמוד ראשי
:חיפוש מהיר
         


מחשב

טלוויזיה
ערוץ 2 שידור חי   |   ערוץ 10 שידור חי

עליסה בארץ הפלאות

RSS שלח ל Facebook Twitter שתף במקושרים שלח לחבר
עמוד ראשי > HOT > אנימציה ומצוירים > עליסה בארץ הפלאות

עליסה בארץ הפלאות   - עונה 1


עליסה עוקבת אחרי ארנב לבן דרך מחילה אשר מובילה אותה אל ארץ הפלאות. בארץ הקסומה היא מגלה עולם מעניין אך חסר הגיון ופוגשת דמויות רבות משעשעות ומעניינות בהן הכובען המטורף, החתול החייכן, טווידל די וטווידל דם, עכבר מספר הסיפורים, האמפטי דאמפטי, הזחל הכחול ומלכת הלבבות.


תגיות: טווידל די וטווידל דם, עכבר מספר הסיפורים, האמפטי דאמפטי, הזחל הכחול, מלכת הלבבות, הכובען המטורף, עליסה בארץ הפלאות
  קטגוריות
אירוח
אנימציה ומצוירים
אקשן ואימה
בידור
בישול
דרמה
הגיל הרך
הרצאות
ויראלי
חדשות
טבע
טלנובלות
ילדים ונוער
לימודים ברשת
מגזין
מדע
מוסיקה
סדנאות
ספורט
ספרדית
ערבית
פנטזיה ומד"ב
פעולה
קומדיה
רומנטי
ריאליטי
שעשועון
תעודה ותחקיר
סרטים


שלח לחבר
    הוסף לעמוד שלי
פרק 13
עליסה מחפשת אחר טווידל די וטווידל דאם. תושבי ארץ הפלאות מחכים זמן רב לקרב ביניהם ותמיד הוא מתבטל. לאחר שמשיגים שריון וחרבות הכל מוכן לקרב ביניהם. האם הוא סוף סוף יתקיים?
פרק 12
עליסה עוקבת אחר ההתנהגות המוזרה של הדוכסית והטבחית המשוגעת שלה. היא מתנדבת בשמחה לשמור על התינוק של הדוכסית במטרה לשמור על רווחתו. רק כשהיא נשארת לבד עם התינוק היא מגלה כמה הוא יכול לעצבן.
פרק 11
עליסה גדלה שוב ומגיעה לגובה של צמרות העצים. הנחשים נוהגים לגנוב מהיונה את הביצים לאחר הטלתן והיונה, שחושבת שעליסה היא נחש, מאשימה אותה בגניבה. עליסה עוזרת לה למצוא את האשם.
פרק 10
עליסה פיתחה פחד מחרקים, ניתן רק לתאר איך היא מרגישה בגובה של 3 ס"מ כשמסביבה עכבישים, דבורים ונמלים. החרקים מתגלים כלא מפחידים ואפילו יוצאים מגדרם כדי לעזור לעליסה.
פרק 9
העורבים - עם שיר בליבו, מזימה שטנית במוחו, עליסה אסירה בספינת השודדים שלו, העורב רב החובל, ושודדי הים שלו מתכננים לגזול את אוצרות ארץ הפלאות. עליסה משתלטת על הספינה והשקט שוב חוזר לארץ הפלאות.
פרק 8
ליסה חושבת שלפעמים החיים בארץ הפלאות הם יותר מסתם מוזרים. כמובן שיש לזה קשר לעובדה שארנב האביב מערבב בין ספר הקסמים לספר האוכל, דבר שמבלבל את כולם.
פרק 7
הכלבלב של עליסה, שהפך גדול לאחר שלגם מקומקום ה- "שתה אותי", מפלס את דרכו בארץ הפלאות, תוך כדי מרדף, יחד עם עליסה ונבי ארנבי. המרדף מסתיים בטירה של מלכת הלבבות שם האירוע החברתי של העונה בעיצומו. הכלבלב מביא משמעות חדשה למונח הורס מסיבות.
פרק 6
נבי ארנבי מציג את עליסה להמפטי דמפטי ובזמן שהוא מרצה לעליסה הוא נופל מהחומה. המפטי דמפטי סובל מההקנטות והבדיחות של תושבי ארץ הפלאות ועליסה נחלצת לעזרתו ומביאה לשם כך את המלך יחד עם חייליו והסוסים.
פרק 5
עליסה גדולה מידי בעצמה לביתו של השפן הלבן, עד כדי כך שהיא מרימה את הגג.
פרק 4
עליסה ונבי מוצאים עצמם רצים במעגלים במירוץ בירבורים קונדסי. הם מגלים מהר מאוד שהמהיר ביותר לא מנצח. בעצם, כשמדובר במירוץ בירבורים אף אחד לא מנצח.
פרק 3
עליסה תמיד רצתה שיתייחסו אליה כילדה גדולה. לגימה אחת מקנקן התה "שתה אותי" גרם לה להיות ילדה גדולה מאוד. עליסה מתביישת מאוד עד כדי בכי וכמעט מציפה את ארץ הפלאות בדמעותיה.
פרק 2
עליסה ונבי מחליקים במורד המחילה ומגיעים לארץ הפלאות. נבי מכיר לעליסה את התושבים. על אף המוזרויות שלהם עליסה מתאהבת בהם מייד. בשבילה הם לפחות לא משעממים.
פרק 1
עליסה חוזרת ממסע קניות עם כובע ישן שמצאה בחנות גרוטאות, וחבר חדש שמצאה בכובע, נבי ארנבי. בתוך ההתרגשות של המסיבה של אימה, היא מגניבה את נבי הביתה. כאשר הגברים משחקים קריקט דשא עליסה מכירה את חוג החברות של אימה. המסיבה משעממת את עליסה עד שדינה החתולה מגרשת את נבי מהבית היישר אל רגלי האורחים.


צפייה ישירה:
טי וי לנד    © 2009 TVland Ltd.      TVland.co.il - טיוילנד
תגיות נבחרות
שנות ה-80
X פקטור
אמבוש
להיות איתה
הכוכב הבא
מה אתם הייתם עושים
מה שקורה באילת
כלוב הזהב

הישרדות VIP
ארץ נהדרת
רוקדים עם כוכבים
סימני שאלה
כלבוטק
פנים אמיתיות
יצאת צדיק
מצב האומה
פסיכו
ניווט מהיר
קטגוריות
עדכונים אחרונים
מועדפים
צפיות אחרונות
ערוץ 2
ערוץ 10
YES
HOT
Ynet
טי וי לנד
עמוד ראשי
צור קשר
תקנון
מדיניות פרטיות
המומלצים
מדריך לחיבור המחשב לטלוויזיה
מהחדשות
צפייה ישירה
RSS
קישורים
eMailSeek
DataCheck.co.il
Affiligo.co.il
05X.co.il
MyName.org.il
Ltds.co.il
מידע עסקי
נסח טאבו