עמוד המועדפים שלי הצפיות האחרונות שלי קטגוריות
קטגוריות מומלצים עדכונים אחרונים עמוד ראשי
:חיפוש מהיר
         


מחשב

טלוויזיה
ערוץ 2 שידור חי   |   ערוץ 10 שידור חי

סוניק

RSS שלח ל Facebook Twitter שתף במקושרים שלח לחבר
עמוד ראשי > וואלה! > אנימציה ומצוירים > סוניק

סוניק   - עונה 1


הסדרה עוקבת אחר סוניק הקיפוד שלו כוחות מיוחדים שמאפשרים לו לנוע במהירות ולסייע לשאר לוחמי החירות להילחם ברובוטניק הרשע ובעושה דברו יבבני, שמנסים להפוך את כולם למשרתים רובוטיים.
תגיות: סוניק, סוניק
  קטגוריות
אירוח
אנימציה ומצוירים
אקשן ואימה
בידור
בישול
דרמה
הגיל הרך
הרצאות
ויראלי
חדשות
טבע
טלנובלות
ילדים ונוער
לימודים ברשת
מגזין
מדע
מוסיקה
סדנאות
ספורט
ספרדית
ערבית
פנטזיה ומד"ב
פעולה
קומדיה
רומנטי
ריאליטי
שעשועון
תעודה ותחקיר
סרטים


שלח לחבר
    הוסף לעמוד שלי
פרק 13
סוניק לוקח את טיילס איתו לעיר הגדולה. בעיר סוניק כמעט נאכל על ידי הכלב הישן שלו, שעכשיו הוא רובוט שומר. סוניק וטיילס שומעים את רובוטניק מסביר את תכניתו להרוס את היער הגדול.
פרק 12
טיילס מביא חבר חדש, גור שהופרד מהעדר. סוניק והחבורה מחזירים אותו לאימו, אך סאלי מגלה שהעדר נע בכיוון הלא נכון. רובוטניק מנסה לתפוס את העדר כי הם המין האחרון שלא הפכו לרובוטים.
פרק 11
רובוטניק הופך את המערכת האקולוגית מעל ומתחת לשטח כשהוא חופר כדי לחפש נפט. החבורה נסחפת מתחת לאדמה ומגלים יצור מוזר הטוען שהוא השורד האחרון מעם שהושמד על ידי יצורים החיים מעל האדמה,
פרק 10
שסוניק וחבריו מחבלים במחשב הראשי של רובוטניק, הם נכלאים במנהרה תת קרקעית ונער נאה בשם גריף מציל אותם. גריף מוביל אותם מתחת לעיר, שם סוניק צריך להילחם בעכברושים רובוטים.
פרק 9
כשסאלי מגלה את תכניתו של רובוטניק לשתול גשם רעיל בענן, החבורה יוצאת למשימה כדי לחבל בכלי דמוי ספינת האוויר המובל על ידי רכבים קרקעיים. המשימה נכשלת וסאלי, באני ואנטואן נתפסים.
פרק 8
כשרובוטניק מנסה לרגל אחר החבורה בעזרת לווין, סוניק ורובוט משגרים את עצמם על טיל ביתי המסתובב בספרת הריגול. לאחר שהם ממריאים, סוניק ורובוט חייבים למצוא את החיישנים.
פרק 7
סוניק משיג את המזימה האחרונה של רובוטניק, רכב האמור למצוא ולהרוס רקמות אנושיות. כשסוניק חוזר, החבורה עורכת לו מסיבת ניצחון. אנטואן מקנא בתשומת הלב ויוצא בעצמו לתפוס את רובוטניק.
פרק 6
סוניק נכנס למלכודת כשרובוטניק מזמין אותו למרוץ. סוניק מצטרף למרות שסאלי זקוקה לו כדי שיגנוב את הגנרטורים של רובוטניק. החבורה מחליטה לגנוב את הגנרטורים כשרובוטניק יהיה עסוק במרוץ.
פרק 5
בזמן מסע לעיר הגדולה כדי להחליף שבב מקולקל אצל ניקול, סוניק וסאלי פוגשים בדמות מסתורית בגלימה השומרת על מכשף רדום בשם לזר, לו מחשב בעל כישופי רשע. רובוטניק וסוניק רוצים את המחשב.
פרק 4
החבורה ממריאה במטוס לעיר עתיקה המתחבאת בהרים, וסוניק עוקב אחריהם בעזרת נעליו. הם מחפשים אחר "המגילות הסודיות" בעלות הכוחות המיוחדים כדי להשתמש בהן נגד רובוטניק.
פרק 3
סוניק וחבריו יוצאים למעבדה של רובוטניק כדי לפענח את המערכת הרובוטית שלו. שם סוניק מוצא את דודו צ'אק, שהפך לרובוט ומתכנן להצילו. בעזרת הטבעת סוניק מפסיק את כישוף הרובוט על צ'אק.
פרק 2
בזמן משימה באחד ממפעליו של רובוטניק, סאלי נתפסת ע"י רובוטניק, שמכין שיבוט רובוטי שלה, הדומה לה לחלוטין. סוניק בא להציל את "סאלי", ורובוטניק עוקב אחריו בעזרת מכשיר המעקב שמוצמד לה.
פרק 1
סוניק וחבריו יוצאים לבסיס התת קרקעי של רובוטניק במטרה לתכנת מחדש את השיגור במטוסים שלו. סאלי מקבלת הודעה ומאמינה שהיא מאביה ושהוא בסכנה ויחד עם אנטואן יוצאת לחפש אחריו.


צפייה ישירה:
טי וי לנד    © 2009 TVland Ltd.      TVland.co.il - טיוילנד
תגיות נבחרות
שנות ה-80
X פקטור
אמבוש
להיות איתה
הכוכב הבא
מה אתם הייתם עושים
מה שקורה באילת
כלוב הזהב

הישרדות VIP
ארץ נהדרת
רוקדים עם כוכבים
סימני שאלה
כלבוטק
פנים אמיתיות
יצאת צדיק
מצב האומה
פסיכו
ניווט מהיר
קטגוריות
עדכונים אחרונים
מועדפים
צפיות אחרונות
ערוץ 2
ערוץ 10
YES
HOT
Ynet
טי וי לנד
עמוד ראשי
צור קשר
תקנון
מדיניות פרטיות
המומלצים
מדריך לחיבור המחשב לטלוויזיה
מהחדשות
צפייה ישירה
RSS
קישורים
eMailSeek
DataCheck.co.il
Affiligo.co.il
05X.co.il
MyName.org.il
Ltds.co.il
מידע עסקי
נסח טאבו