עמוד המועדפים שלי הצפיות האחרונות שלי קטגוריות
קטגוריות מומלצים עדכונים אחרונים עמוד ראשי
:חיפוש מהיר
         


מחשב

טלוויזיה
ערוץ 2 שידור חי   |   ערוץ 10 שידור חי

15 דקות

RSS שלח ל Facebook Twitter שתף במקושרים שלח לחבר
עמוד ראשי > YES > דרמה > 15 דקות

15 דקות   - עונה 1


הצצה בלעדית אל מאחורי הקלעים של הז'אנר המדובר ביותר בטלוויזיה העכשווית: הסדרה שתעסוק בעולמם של האנשים שאחראים להפוך את המציאות לריאליטי. דורון שפירוב, עורך העל של תכנית גילוי הכשרונות הפופולרית 'מגה סטאר', מחליט בלחץ הרייטינג לערוך בה שינוי מהפכני. הוא כולא את המתמודדים באולפן למשך שלושה חודשים ומתעד אותם 24 שעות ביממה. השינוי הפתאומי משנה את החוקים עבור המתמודדים וצוות התכנית שנאלצים להתנהל באופן שונה לגמרי. אז מה יקרה לטאלנטים הנולדים ולצוות שמפעיל אותם בין כותלי האולפן הנעול תחת איום ההדחה? בואו להכיר מקרוב את המנגנון ששולח אותנו לסמס ולהחשף לסודות מאחורי הקלעים של הריאלטי. חגיגה של תככים, סודות, אהבות, שקרים ומניפולציות. מצחיק, מרגש ובעיקר ממכר.תגיות: הילה וידור, מיכל כרמי, עירית קשאני, אלון לוי, הילה סעדה, אמיר שורש, אייל קורן, שושיק בנדבה, שראל פיטרמן, אפרת בן יעקב, לביא זיטנר, לב קרז'נר, אפרת אנזל, אנחל בונני, עדי גילת, דליה שימקו, ירון ברובינסקי, מיכל צפיר, שי גולדשטיין, יוסי מרשק, שלמה וישינסקי, 15 דקות
  קטגוריות
אירוח
אנימציה ומצוירים
אקשן ואימה
בידור
בישול
דרמה
הגיל הרך
הרצאות
ויראלי
חדשות
טבע
טלנובלות
ילדים ונוער
לימודים ברשת
מגזין
מדע
מוסיקה
סדנאות
ספורט
ספרדית
ערבית
פנטזיה ומד"ב
פעולה
קומדיה
רומנטי
ריאליטי
שעשועון
תעודה ותחקיר
סרטים


שלח לחבר
    הוסף לעמוד שלי
פרק אחרון - מי יזכה ב"מגה סטאר?"
חודש אחרי חגיגת הסיום המתמודדים נפגשים כדי לצלם ספיישל "החיים אחרי מגה סטאר", ולענות על שאלות כמו איך הרגישו כשראו את התכניות כפי שהקהל בבית ראה אותן, והאם התוכנית שינתה אותם. אה, כן, וגם נגלה מי זכה ב"מגה סטאר".
פרק 84 - נחל מתקשה לבחור
נעמה ויהלי מגיעים לתובנה פורצת דרך לגבי חגיגת הסיום. נחל צריכה לעשות את הבחירה הקשה ביותר שלה עד כה. דורון מבריק בעבודתו החדשה. אמא חושדת שדורון מנסה לסחוט סודות הפקה מצהלה, והמלחמה בינה לבין דורון מגיעה לשיא חדש.
פרק 83 - מי מאיים על ארז?
אוייב ותיק של משפחת אלביליה מפזר איומים על חייו של ארז. אמא נאלצת לעשות שינויים בתכנית אבל שוב מצליחה לתעל את הסיפור לטובתה. נעמה ויהלי מנסים להכניס רוח חדשה לתכנית, אבל מגלים שלא קל להיות דורון
פרק 82 - דורון מפתיע את נעמה
צהלה נאלצת להנחות לילה מיוחד באולפן הסגור. למתמודדים יש הזדמנות חד פעמית לחשוב על איך חייהם השתנו בעקבות מגה סטאר. דורון מפתיע את נעמה. יהלי עומד בפני דילמה.
פרק 81 - רונה מאחדת כוחות
נחל רוצה לעזוב את ביתם של דורון ונעמה. מצבה של רונה גורם לכל המתמודדים לאחד כוחות. צהלה מגלה עובדה שתהפוך עליה את עולמה. כשאמא מבקשת מדורון עזרה היא זוכה ממנו לתשובה מפתיעה במיוחד.
פרק 80 - רונה לא מתגברת
רונה לא מצליחה להתמודד עם הבשורה, וארז שם בשבילה. נעמה לא יכולה להביא עצמה לספר לדורון את האמת על נחל. יקי מבין שיש לו בעיית תדמית רצינית, ומנסה לגייס את שרית לעזרתו.. אמא ואורן דורשים מפוגל להנחות משדר מיוחד.
פרק 79 - רוצים את דורון בחזרה
כולם מתגייסים להפיל את אורן, ולהחזיר את דורון למגה סטאר. אורן עולה על משימה מטורפת במיוחד, במטרה להלהיט עוד יותר את הבשורות בבית. צהלה מקבלת מאמא הוראה שהיא לא מסוגלת לבצע. אורן נחשף ללכלוכים עליו, ומגיב בהתאם.
פרק 78 - נחל ונעמה נגד דורון
רונה נאלצת לספק הסברים, בעיקר לעצמה. נחל ונעמה צריכות לפעול יחדיו למען דורון. יקי מחמם את שרית על המתמודדים האחרים. נישל זועמת על דורון. נחל ודורון נאלצים לבלות יום ביחד, ודורון עולה על רעיונות חדשים.
פרק 77 - יהלי לא מצליח לכבוש
ארז חייב לעשות החלטה כואבת. יהלי מגלה שנסיון החיזור שלו אחרי צהלה השיג תוצאות הפוכות, ומנסה לתקן את הנזק שנעשה. ההדחה האחרונה לפני חגיגת הסיום היא כצפוי טעונה במיוחד.
פרק 76 - מתקשים לקבל את מצבו של ארז
אורן מנצל את היתרון על דורון לטובתו. המתמודדים מתקשים לקבל את מצבו של ארז. אמא דורשת להכניס תכנים איכותיים למגה סטאר. נעמה ויהלי מבינים שלא קל לחזור לימי "העקרבים". נעמה מסבירה לעמנואלה את טיב היחסים בינה לבין נחל.
פרק 75 - נישל מגלה שוובה מועמד לגירוש
הלחץ מסיום העונה מכריע את המתמודדים, וכולם רוצים לפרוש. פוגל רוצה להתוודות על האמת. נישל מגלה שוובה מועמד לגירוש, ארז מגלה שאביו לא שיקר לו. יהלי ונעמה מתאכזבים לגלות שהשיר החדש שכתבו לא ממש מתקבל כפי שחשבו.
פרק 74 - דורון מטריף את נעמה
מה יקי מגלה? וחשוב יותר מה הוא לא מגלה? דורון מצליח שוב להטריף את נעמה. צהלה דורשת מדורון לעמוד בהבטחה שלו. אורן מנסה ככל יכולתו לרכוש את אמונו של דורון. ואילו תכניות טלוויזיה יצליחו המתמודדים להפיק?
פרק 73 - אמא מקשה על דורון
אמא אוהבת את הרעיון שדורון מעלה בקשר לנחל, אבל מקשה עליו לממש אותו. דורון מרגיש שהגיע הזמן לספר גם למתמודדים על זהותה האמיתית של נישל. המתמודדים מבינים שהגיע הזמן לקבל תשובות מדורון, ולגרום לו לדבר בדרך ייחודית
פרק 72 - מתח שורר באולפן
המתח באולפן מגיע לרמות חדשות. שרית מחליטה לגלות את האמת בעצמה. נישל מבינה שסודה נחשף, ודורון מציע לה דיל. צהלה מגלה לדורון צד מפתיע באישיות שלה. המתח הבלתי נסבל גורם למתמודדים להגיד דברים שהם עתידים להתחרט עליהם
פרק 71 - נישל מתחילה לחשוש
דורון שוקל להתפטר בעקבות המינוי החדש של אמא. נישל חוששת שקרן חשפה את זהותה, ונדהמת לגלות שהיא יכולה לדבר עם אורן. תקלה טכנית משביתה את השידור החי מהאולפן. אמא דורשת להמציא ארוע סנסציוני שיספק את צופי התכנית.
פרק 70 - רונה עדיין מתלבטת
יהלי מנסה לקחת את צהלה ל"ערב של מבוגרים". רונה לא מסוגלת להחליט בין יהלי לארז, ומוצאת את האדם הכי פחות מתאים לשתף בהתלבטותה. כשמגיע יותר מדי קהל לתכנית, דורון שולח את נעה להוביל סיור מודרך באולפן מגה סטאר.
פרק 69 - דורון מדאיג את צהלה
צהלה מודאגת ממצבו של דורון. וובה מנסה ליצור קשר עם נישל כדי לספר לה מה מתרחש מחוץ לאולפן. התסכול של רונה מהנושא שנבחר לתכנית הקרובה, מוביל אותה שוב לחזרה ארוכה במיוחד בחברתו של יהלי.
פרק 68 - עוברים חקירה צולבת
גיל ריבה, בהופעת אורח בתפקיד עצמו מגיע להכין את המתמודדים לפגישות עם עיתונאים. כל מתמודד עובר אצלו חקירה צולבת, שמבהירה לו עד כמה הוא חשוף בפני כל הצופים בבית. מי שהכי יושפע מנוכחותו של גיל לא יהיה אחד המתמודדים
פרק 67 - נישל מעוררת תגובות
סיפורה של נישל מכה הדים בכל כלי התקשורת, ומגה סטאר מרוויחה מהפרסום. נוכחותה של קרן באולפן האח, מעוררת מתחים וחששות, במיוחד אצל נישל. ארז מנסה לגשר בין נחל ואביה, אבל אינו מוכן כלל לתוצאות של השיחה עם יקי
פרק 66 - דורון חייב להתעשת
הגילוי האחרון של דורון מחייב אותו לפעול מהר. נעמה נעזרת בצהלה כדי לקבל ממנה עצה לגבי התנהלותה מול דורון. ארז מגלה שנחל מעולם לא השתתפה בטיול שנתי, ומחליט להעניק לה חוויה חד פעמית יחד עם כל המתמודדים.
פרק 65 - רונה זוכה לביקור
דורון מקיים את הבטחתו להעניק למתמודדים שעה ללא מצלמות. רונה מקבלת אורח מיוחד לשבת. וובה מסתבך עם דורון בגלל שהוא שומר על קשר עם נישל. תפנית דרמטית עתידה לשנות את חייהם של כל גיבורי הסדרה.
פרק 64 - אורן לוחץ על דורון
אורן מנצל את המידע החדש שהגיע לידיו כדי להפעיל לחץ על דורון. לאמא נשבר סופית מדורון. ספיישל "למגה סטאר אכפת" משודר, וכרגיל במגה סטאר, מוביל לתוצאות הבלתי רצויות. רונה מגלה שכשמשתפים פעולה עם דורון, משלמים מחיר.
פרק 63 - רונה ודורון מתקרבים
דורון נחרד מהבעיה האחרונה שלו, ומחליט לפתור אותה כמו שרק הוא יודע. רונה מהדקת את שיתוף הפעולה עם דורון, בדרך שעשויה לשנות את היחס כלפיה בבית. גבי מבשר חדשות רעות לדורון. המתמודדים מתקשים לקבל את הרוח החדשה בתכנית.
פרק 62 - יהלי מופתע מהצוות
דורון ונעמה מבינים שהגיע הזמן לדבר בכנות אחד עם השני. המתמודדים מבולבלים מאירועי הלילה הקודם. יהלי וצהלה מופתעים מהיחס של הצוות לזוגיות המתהווה ביניהם. דורון מחליט בעקבות האירועים האחרונים לבצע תפנית בהתנהגותו.
פרק 61 - נעמה מפסיקה ההריון
דורון מאושר מהצלחתו האחרונה. נעמה מבינה שהגיע הזמן לעשות מעשה, ובעצת פוגל מחליטה להפסיק את ההריון. יהלי וצהלה מבלים דייט ראשון מקורי במיוחד. ארז, נחל ורונה מתחילים להבין מה המשמעות של המושג "משולש".
פרק 60 - שמעון ודורון לא מסתדרים
צהלה מבינה שלעזור ליהלי תהיה משימה קשה יותר משחשבה. דורון ושמעון לא ממש מצליחים לעבוד ביחד, וג'פטו רק הולך ומקצין את דרישותיו ואיומיו. נישל נחשפת לפרט מידע מעניין ומופתעת מאוד מהשלכות המידע הזה.
פרק 59 - דורון מדאיג מתמיד
נעה דואגת לדורון שמתנהג מוזר מתמיד. למתמודדים נשבר סופית משניצל דדון. דורון מבין מה הוא צריך לעשות כדי לחשוף את החפרפרת. צהלה מתחילה לכתוב את חוות הדעת על יהלי. ומה דורון גילה על רונה?
פרק 58 - המצב של נישל מכניס לכוננות
הגעגועים לוובה מביאים את נישל למצב שמכניס את כולם לכוננות. דורון עדיין מחפש את החפרפרת ב"מגה סטאר". הפרעת האכילה של משה מתחילה להדאיג לא רק אותו. משימת החלפת הזהויות גורמת למתחים, אבל גם לחברות בלתי צפויה.
פרק 57 - אמא לוחצת על דורון
שניצל דדון מקשה עוד יותר על חיי המתמודדים באולפן הסגור, ומשה מרגיש מתוסכל במיוחד מהמצב שנוצר. הפופולריות של נישל נוסקת בעקבות סרטון היו-טיוב בכיכובה ואמא דורשת מדורון לשים עליה יותר פוקוס.
פרק 56 - דודי מסרב לעזור לדורון
היציאה האחרונה של פוגל מחייבת את דורון לפעול מהר, אבל ההדחה צפויה לגרום לצרות גדולות עוד יותר. דודי מסרב לעזור לדורון, ולאן הולכים המתמודדים המודחים אחרי שהם יוצאים לראשונה מהאולפן?
פרק 55 - דורון עומד על שלו
דורון מתעקש להמשיך את ספיישל הצעת הנישואין של שרון לשרית לפי התכנית המקורית, והמתמודדים תוהים מה שרית תענה. נישל לא מבינה מדוע כולם מתייחסים אליה אחרת. ספיישל הכלות והחתנים טומן בחובו מספר תפניות מפתיעות.
פרק 54 - נישל מתוודה בפני קרן
דורון רותם את נעה לתחקיר מקיף במטרה לעלות על זהותו של ג'פטו. נישל נאלצת לספר לקרן את האמת על מצבה של שרית, ונחשפת למצלמות בצורה הכי לא רצויה. ארז מנסה לפייס את נחל, והעבודה עם רונה הופכת לקשה עוד יותר בשבילו.
פרק 53 - דורון מתפעל את נועה
דורון שומע מנעה על הטאטו של וובה ומוציא אותה לפעולה. נעמה מתחילה לחשוב שלדורון אכן יש רגשות כלפיה, אבל היא לא בטוחה אילו רגשות בדיוק. המתיחות בין רונה לנחל מגיעה לשיא חדש. שרית מתקשה לבצע את בקשותיו של דורון
פרק 52 - שרית צריכה הדרכה
דורון ונעמה נאלצים להתמודד, כל אחד בדרכו, עם הסיטואציה החדשה שנוצרה. שרית זקוקה לשיחה מלב אל לב, ורונה עוזרת לה לפרוק את רגשותיה. לאורן נמאס מכך שנישל לא מספקת את הסחורה. יהלי מציע רעיון לתכנית הבאה של מגה סטאר.
פרק 51 - ארז כועס על רונה
שרית שבורה מתגובתו של שרון. ארז זועם על רונה לאחר שהיא מספרת לו מאיפה היא יודעת מה רואים הצופים בבית. אמא מבקשת מדורון להציל את התכנית מתסבוכת ודורון מבריק ברעיון מקורי ובעייתי. וובה עובר תאונה באולפן.
פרק 50 - שרית חולקת מצוקות
יהלי מתקשה להסתגל למצב החדש. שרית חולקת את המצוקה שלה עם נישל, שמנסה לנצל את החדשות לטובתה. רונה נפגעת מיהלי . דורון וצהלה נכנסים אחד בשנייה יותר מהרגיל, ואמא קולטת מדוע
פרק 49 - רועה זועמת על ארז
תוצאות התכנית האחרונה מאכזבות את אורן. רונה זועמת על ארז, ודורשת לצאת מהתכנית. יהלי מוציא אותה מהאולפן כדי שתדבר עם נטע, אבל שוכח מהסכנות האפשריות. ארז מגלה שיחסיו עם נחל מעוררים חשדות לא רק אצל רונה.
פרק 48 - ארז מקדיש זיכרון
דורון מזומן ל"פגישה מיוחדת". ארז מכין קטע מחול שמוקדש לאביו, מתוך חרטה על קטע הסטנד אפ שלו, ונחל שמחה לעזור לו בכך. רונה מבינה שהיא בסכנה ממשית לעוף. צהלה מודאגת משרית, ודורון מנצל את התכנית כדי לעזור לה.
פרק 47 - נישל מסתגרת
נעמה מחליטה שהגיע הזמן להיפרד מדורון. נישל מתקשה לשתף את וובה במה שעובר עליה, והיחסים ביניהם מגיעים למשבר. שרית מתייעצת עם צהלה בנושא רגיש ומדאיג. דורון מטיל על נעה משימה שמובילה למצב חירום של ממש באולפן מגה סטאר
פרק 46 - ארז מכחיש את הרומן עם נחל
כולם נהנים מהמסיבה של נישל, מלבד נישל עצמה. ארז מכחיש שיש רומן בינו לבין נחל. דורון מדבר על השערוריה שנקשרת בשמה של רונה ומסרב להתייחס לדיבורים עליו. שבוע המחול מחייב את דורון לחשוב על דרך להגן על משה מהדחה
פרק 45 - גלעד ממרר את החיים
דורון נדהם לשמוע על הטכניקה שבה ג'פטו פועל. גלעד הופך את חיי המתמודדים לבלתי נסבלים וארז חושב שהגיע הזמן לעשות מעשה. יום ההולדת של נישל מכניס אותה לדיכאון. יהלי פונה לחברה ותיקה כדי לקבל עזרה בכתיבת שיר
פרק 44 - צהלה מתקשה להתמודד
ההדחה האחרונה מכניסה את כל המתמודדים להלם. גבי משתף את דורון בתכנית שלו לתפיסת ג'פטו. צהלה מתקשה לעכל את החדשות שאמא שלה סיפרה לה. נחל וארז מבינים שהגיע הזמן לשיחה רצינית. יהלי מנסה ליצור קשר עם חברה של רונה.
פרק 43 - נעמה 'זוכה' להפתעה
דורון מבין שאינו יכול להתמודד עם ג'פטו, ומגייס עזרה. נעמה נדהמת לגלות מה הודפס ב"בידורון". צהלה מבררת מהן התחושות של דורון כלפי נעמה. אמא נעתרת לדרישות הסוכן של פוגל. אורחת מיוחדת מוציאה את אחת המתמודדות מפוקוס.
פרק 42 - מכבש לחצים על דורון
ג'פטו מנסה להלחיץ את דורון ויוצר קשר עם צהלה. צוות של Y בערב מגיע לצלם תכנית "מאחורי הקלעים של מגה סטאר". ערן זרחוביץ' מגיע לעזור למתמודדים לעבוד על קטעי סטנד-אפ. נעמה יוצרת קשר עם אורן, בלי לדעת את כוונותיו
פרק 41 - משה מתחיל להימאס
ארז ונחל ממשיכים להתקרב, במקביל, היחסים בין רונה לבין יהלי מתחממים. משה מבין שלשאר המתמודדים מתחיל להימאס ממנו, ודורש מדורון לבצע שיר אחר. נעמה קובעת פגישה עם קרן, אבל פוגשת דווקא מישהו אחר
פרק 40 - נחל וארז מוצאים שפה משותפת
דורון נענה לדרישת המתמודדים, ומראה להם את "השבוע בבית מגה סטאר", אבל התוצאות רחוקות מלהיות אלה שארז ציפה להן. בדרך שיכולה לקרות רק במגה סטאר נחל וארז מוצאים שפה משותפת, ואולי אפילו יותר מכך.
פרק 39 - רועי רוכב על גלי התהילה
אמיר מחליט לשתף גורמים חיצוניים ברגשותיו. רועי ממשיך לרכב על גל התהילה. דורון מבין שהוא חייב להגן על משה מהדחה. יהלי מנסה לקחת את משה לכיוון חדש ושונה, אבל זה כלום לעומת מה שהוא מנסה לעשות עם רונה.
פרק 38 - דורון מתקשה להתמודד
דורון לא יודע איך להתמודד עם כך שאמא אחראית לאובדן הרייטינג בתכנית. המתמודדים מנסים להצית שוב את המרד, אבל הפעם דורון מוכן. נעמה מוצאת דרך לגרום לדורון לצאת משלוותו. גבי חוזר מהחקירה ללא בשורות עבור דורון.
פרק 37 - גבי מנסה לחשוף את המדליף
המתמודדים מסכימים למשא ומתן עם דורון. רועי פוגל מצטלם לספיישל "יום בחיי" עליו, וגורם לתקריות בהפקה. כולם מסוקרנים מי יעוף הפעם ממגה סטאר. יהלי מתערב לטובת רונה. גבי מנסה לעזור לדורון למצוא מיהו המדליף בצוות.
פרק 36 - יהלי על תקן יועץ
המתמודדים מתארגנים לפעולה שלהם נגד ההפקה. יהלי מייעץ לנעמה איך להתנהל מול דורון, אבל נעמה מחפשת עזרה דווקא אצל צהלה. אמא רותחת מהאפשרות שיש מדליף בצוות, והתכנית של המתמודדים ממש לא מרגיעה אותה.
פרק 35 - ארז זועם על הסתרת המלחמה
נעמה ודורון מלבנים את העניינים ביניהם. המדינה רועשת לאחר שהתברר מה קרה בליל האזעקה. נישל מגלה לוובה את תוצאות קבוצת המיקוד. רונה לא מצליחה להתרכז וחולקת את רגשותיה עם יהלי. ארז מתרעם על הסתרת המלחמה מהמתמודדים.
פרק 34 - דורון נוטל יוזמה
המתמודדים נדהמים מכך שמלחמה מתחוללת. נעמה ויהלי שוהים ביחד במקלט, ונעמה מבינה כמה דברים. אולפן מגה סטאר מארח כמה אורחים לא קרואים. דורון מחליט לקחת את העניינים לידיים, וארז נוטר לו טינה.
פרק 33 - נעמה שבורה
צהלה ודורון מוצאים את עצמם ביחד בחזרה לאולפן. נעמה השבורה מהעימות עם דורון חולקת עם יהלי ערב מיוחד, שעלול להיגמר מאוד לא טוב.
פרק 32 - רוצה חייבת להחליט
רונה וארז מתעמתים על תמונתו של עידו. רונה צריכה להחליט על טיב יחסיה עם ארז, ועל ההשלכות שלהן על חייה.
פרק 31 - נחל ורועי רוצים לחזור
נחל ורועי מנסים למצוא את דרכם חזרה לאולפן, ושניהם עתידים לגלות כמה דברים על איך מגה סטאר משפיעה על חייהם. משה מתוודה בפני אמא על מעשיו, ואמא רוצה להעיף אותו מהתכנית. וובה ונישל חושפים אחד בפני השני את סודותיהם.
פרק 30 - אופיר מתחיל לקרוס
משה צריך להתמודד עם השלכות המעשה שלו. אופיר קורס תחת הלחץ. דורון ונעמה עומדים על סף פיצוץ. נישל מבינה שוובה מעניין אותה הרבה יותר מהמטרה שלשמה התקרבה אליו. דורון ורועי מתכננים את מהדורת המלחמה של מגה סטאר.
פרק 29 - דורון סוחט את האמת מנעמה
דורון מוצא שיטה מקורית להסתיר מהמתמודדים את המלחמה המתקרבת. משה לא יכול לשלוט בסקרנותו. תוצאות קבוצת המיקוד מחייבת שינויים בתכנית. דורון רוצה להוציא מנעמה את האמת בכל מחיר. אופיר פונה לדורון בתחינה לחזור לתכנית.
פרק 28 - אמא מתחילה למקד
אחרי שהתכנית האחרונה של מגה סטאר לא הניבה רייטינג מספק, אמא מחליטה לכנס כמה צופים אקראיים לקבוצת מיקוד. צהלה, יהלי ונעמה מופתעים מהצורה שבה דורון ערך את התכנית לעומת מה שבאמת קרה בבית
פרק 27 - אופיר נותר המום
אופיר נדהם מכך שכועסים על השיר שכתב, ועוד יותר מאיך שהציגו אותו בבית. שיעורי העברית מקרבים את נישל ו-וובה. צהלה זועמת על כך שדורון שיקר לה, אבל לדורון יש כעסים משלו. נחל מגלה שהסימפטיה כלפיה הולכת ודועכת
פרק 26 - ארז ורונה נחשפים
גבי מגלה את התמונה של חברה לשעבר של רונה. נעמה בהלם מכך שדורון עומד למלא את בקשתה של אמא לגבי אופיר. ארז ורונה מחליטים לחשוף את העובדה שהם ביחד. נישל מחפשת דרך ליצור קשר עם החוץ, ומגלה מידע מעניין דווקא על וובה.
פרק 25 - אופיר מעורר שערוריה
נחל בהלם מליל אמש. אמא מבקשת לצנזר את השיר של אופיר, אבל השיר מצליח לדלוף לרשת ולעורר שערוריה. דורון מגלה סוד מרעיש אצל נעמה. נרעשים ממנו. ארז ורונה מסכמים שיסתירו את יחסיהם מהמצלמות.
פרק 24 - וובה ונישל מתקרבים
גבי ודורון טומנים את המלכודת. המתמודדים נהנים מכמה שעות ללא מצלמות. וובה ונישל מתקרבים. אופיר משמיע את השיר שחיבר לחבריו בתכנית, ומעורר אצל כמה מהם רגשות עזים. נעמה זקוקה לעזרה, ומזעיקה דווקא את יהלי.
פרק 23 - לגבי יש רעיון ללכידת המאיים
גבי עולה על רעיון מקורי כיצד ללכוד את המאיים, אבל "אמא" ויקי סומך ממש לא מרוצים מהרעיון הזה. קוואמי ממליץ לנישל לדבר עם וובה לצורך המשימה. רונה שמעורערת מאירועי היום הקודם מוצאת נחמה דווקא בארז.
פרק 22 - יהלי מרגיש נבגד
קוואמי עובד עם המתמודדים על שירים מקוריים, ויהלי מתמרמר על כך שדורון לא בחר בו למשימה. גבי חוקר כיוונים אפשריים לזהות המאיים על נחל. בני משפחה שחרדים ליקיריהם מגיעים לבקר את המתמודדים, ודורון מפיק מכך עוד דרמה.
פרק 21 - נחל מתחילה לחשוש
האיומים מכניסים את נחל ללחץ, והמתמודדים מנסים לעודד אותה, ללא הצלחה. דורון לחוץ מכך שנעמה עדיין לא נכנסה להריון, ומאשים את עצמו. גבי מנסה לשכנע את דורון לא להפסיק בתכנית, אבל מישהו אחר מצליח לעשות זאת במקומו.
פרק 20 - נחל לא מודעת להמולה סביבה
דורון חושף את תכניתו בפני הצוות. נחל לא מודעת להמולה סביבה. ארז מבחין שמשהו מוזר קורה סביבם. השידור החי מציב כמה בעיות והפתעה ממתינה למתמודדים באולפן.
פרק 19 - רונה וארז מתקרבים
דורון ונעמה מרגיעים את צהלה. נעמה וצהלה מתקרבות. נישל עולה על סקופ ראשון בתכנית. העניינים מתחממים בין רונה לארז. השבוע הצבאי מוביל את אופיר למצב קיצוני.
פרק 18 - הצוות מוטרד מויגלר
הצוות מוטרד יותר ויותר מהשתלטותו של ויגלר על התכנית. נעמה צריכה לשקול שוב את טיב היחסים בינה לבין דורון. דורון מקבל מכתב מטריד.
פרק 17 - רונה מקבלת פיק ברכיים
ויגלר מבקש מדורון להסגיר את זהותו של דור שפר. רונה מתקשה לבצע את תפקידה החדש. החיכוך בין רונה לנחל מגיע לשיא, וארז נאלץ להתערב. קרן מעבירה לנישל בקשה מיוחדת.
פרק 16 - ויגלר מחזיק את דורון קצר
רוני ויגלר ממשיך ליזום שינויים בתכנית, למורת רוחו של דורון. אמיר ומנאר לא מרוצים מהשבוע הצבאי. ארז מנסה להתחנף לרונה.
פרק 15 - גבי הגיע למסקנות בחקירה
רונה כועסת על ארז, אבל בעיקר על עצמה. דורון מתקשה להסתדר עם ויגלר ועם החלטותיו. יהלי ונעמה מגלים שדורון הרבה יותר כועס משחשבו. גבי מבשר לדורון שהגיע למסקנה בחקירתו. בין ארז למאבטח שלו מתגלה אי הבנה.
פרק 14 - נעמה למען יהלי
נעמה מפצירה בדורון לא לפטר את יהלי, למרות שגם היא מופתעת מהמהלך. העבר של דורון ויהלי כחברים נחשף, כמו גם משמעות השיר שוובה ביצע עבור דורון. החבר של רונה מגיע לראות אותה.
פרק 13 - נישל משתמשת בעזרי ריגול
התכנית ה-2 יוצאת לדרך, יהלי מנסה להניא את דורון מהחלטתו בקשר לוובה. דורון לא רק שלא מתרצה, הוא מבקש מיהלי לתת לוובה שיר לא מוכר כדי שיאפסו סיכוייו להמשיך בתכנית. נישל מנסה להשתמש בעט המצלמה שקרן העבירה לה.
פרק 12 - רונה מסתירה סודות מהחבר
רונה חוששת ממה שיקרה כשהחבר שלה יראה אותה ואת ארז מתקרבים. המתמודדים מתחילים לחשוד בוובה. דורון נהנה מהבאז שהתכנית יוצרת, אבל נעמה לראשונה מטילה ספק בהתנהלותו של דורון. צהלה מופתעת מכך שאמא לא מפטרת אותה.
פרק 11 - הזמן של נישל הולך ואוזל
צוות ההפקה מודאג ממצבה של אמא. השמועות על שתול באולפן מלחיצות את כל המתמודדים, והלחץ על נישל להסגיר את זהותו הולך וגובר.
פרק 10 - נישל מבקשת שארז יעזור לה לצאת
דורון, יהלי נעמה וצהלה חושבים ביחד כיצד לצאת מהתסבוכת. נישל מגלה לארז כי יש שתול מטעם הפקה באולפן, ומבקשת שיעזור לה לחמוק החוצה.
פרק 9 - העצבים בהפקה רופפים
גבי מפתיע את כולם כשהוא עוצר שניים מהמתמודדים. המעצר גורם למתמודדים האחרים לחשוף צדדים פחות נעימים באישיותם. המתח בקרב אנשי ההפקה עולה על גדותיו.
פרק 8 - יהלי ונעמה כועסים על דורון
דורון מעורר את זעמם של יהלי ונעמה שקובלים על הציניות שלו. רגשות עזים עולים בקרב המתמודדים, לנוכח הארועים האחרונים. רונה לוקחת את המתרחש קשה במיוחד, ומוצאת נחמה אצל ארז.
פרק 7 - החקירה מתחילה
גבי מתחיל בחקירה, ודורון מוטרד מכך שהוא מזמן את כל משתתפי התכנית לחקירה צולבת, ומוטרד אף יותר מהכיוון אותו הוא חוקר.
פרק 6 - דורון מקבל פקודות מלמעלה
דורון מקבל מ"אמא" הוראה חד משמעית להוריד את התכנית מהאוויר, יהלי ונעמה מתקשים להאמין שדורון מסרב לסיים את התכנית או להודיע למתמודדים מדוע הוא צריך לעשות כן.
פרק 5 - דורון לא מוכן שליהי תפרוש
המתמודדים זועמים על ליהי שקיבלה אישור לצאת מהאולפן הסגור. החרם על ליהי רק הולך ומחריף כשמתגלה שליהי התראיינה לעיתון שסימן אותה בתור הזוכה הגדולה של העונה. ליהי מבקשת לפרוש, אבל דורון לא מסכים לשמוע על זה.
פרק 4 - דורון מבקר את משפחתה של ליהי
השידור החי מאולפן מגה סטאר מתחיל. דורון, בהוראתה של אמא, נשלח ללוות את ליהי לביקור אצל משפחתה אותה לא ראתה זה זמן רב. נוכחות המצלמות בביקור המשפחתי מובילה לפיצוץ.
פרק 3 - המתמודדים מתקשים להתנתק מהמשפחות
המתמודדים מתקשים לקבל את הבשורה המפתיעה. המתמודדים מקבלים הזדמנות אחרונה לקבל חפצים מהבית, ולדבר עם הקרובים שלהם, אבל ליהי לא מצליחה ליצור קשר עם קרובת המשפחה היחידה שעוד מדברת איתה לאחר חזרתה בשאלה.
פרק 2 - מצפים להודעה דרמטית ומפתיעה
המתמודדים מגיעים לאולפן לצילומי הפרומו. "אמא" מודיעה לדורון שהרייטינג של תכנית האודישנים היה נמוך במיוחד ודורון מבטיח לה שעד סוף היום הוא יצא בהודעה דרמטית מפתיע - גם את הצופים, גם את המתמודדים - גם אותו.
פרק 1 - ממציאים מחדש את 'מגה סטאר'
דרמה סאטירית חדשה על תעשיית הטלוויזיה הישראלית בכלל ותעשיית הריאלטי בפרט. "מגה סטאר" היא תוכנית מולטי טאלנט לוהטת. בעונתה ה-3 ניצבת בפניה בעיה כאשר מולה מוצבת תוכנית ריאליטי אימתנית. כעת על הקברניטים להמציאה מחדש.


צפייה ישירה:
טי וי לנד    © 2009 TVland Ltd.      TVland.co.il - טיוילנד
תגיות נבחרות
שנות ה-80
X פקטור
אמבוש
להיות איתה
הכוכב הבא
מה אתם הייתם עושים
מה שקורה באילת
כלוב הזהב

הישרדות VIP
ארץ נהדרת
רוקדים עם כוכבים
סימני שאלה
כלבוטק
פנים אמיתיות
יצאת צדיק
מצב האומה
פסיכו
ניווט מהיר
קטגוריות
עדכונים אחרונים
מועדפים
צפיות אחרונות
ערוץ 2
ערוץ 10
YES
HOT
Ynet
טי וי לנד
עמוד ראשי
צור קשר
תקנון
מדיניות פרטיות
המומלצים
מדריך לחיבור המחשב לטלוויזיה
מהחדשות
צפייה ישירה
RSS
קישורים
eMailSeek
DataCheck.co.il
Affiligo.co.il
05X.co.il
MyName.org.il
Ltds.co.il
מידע עסקי
נסח טאבו