עמוד המועדפים שלי הצפיות האחרונות שלי קטגוריות
קטגוריות מומלצים עדכונים אחרונים עמוד ראשי
:חיפוש מהיר
         


מחשב

טלוויזיה
ערוץ 2 שידור חי   |   ערוץ 10 שידור חי

דאבל דה פיסט

RSS שלח ל Facebook Twitter שתף במקושרים שלח לחבר
עמוד ראשי > וואלה! > קומדיה > דאבל דה פיסט

דאבל דה פיסט   - עונה 1


קומדיה אוסטרלית הזויה המספרת את סיפורם של חבורת גברים לא ממש מוצלחים שיוצאים לבצע אתגרים מסוכנים עד מוות (תרתי משמע...) ברחבי העולם. העניין הוא שהתכנית הזאת היא יותר פארודיה שמכלעאה בין תוכניות אקסטרים ו"ג'קאס"... בואו לראות את החבורה הכי הזויה שתראו בטלויזיה (או על מסך המחשב לצורך העניין).
במהלך התוכנית משלבים קטעי מעבר ופינות הזויות גם כן, חלקן מתוסרטות לחלוטין וחלקן משלבות עוברי אורח אמיתיים (האם יהיו מוכנים לאכול חמש צנצנות מיונז למשל).


תגיות: מצחיק, דאבל דה פיסט
  קטגוריות
אירוח
אנימציה ומצוירים
אקשן ואימה
בידור
בישול
דרמה
הגיל הרך
הרצאות
ויראלי
חדשות
טבע
טלנובלות
ילדים ונוער
לימודים ברשת
מגזין
מדע
מוסיקה
סדנאות
ספורט
ספרדית
ערבית
פנטזיה ומד"ב
פעולה
קומדיה
רומנטי
ריאליטי
שעשועון
תעודה ותחקיר
סרטים


שלח לחבר
    הוסף לעמוד שלי
פרק 8 - מהדורה מיוחדת לסיום העונה
סטיב מראה קטעים שכביכול היו בפרקים קודמים אבל למעשה כולם חדשים. כמו כן אנו חוקרים לעומק את הדמויות הקבועות בסדרה וסוגרים פינות בכל המריבות בין המתחרים לבין עצמם, וגם בין התכנית לבין הערוץ שמשדר אותה
פרק 7 - טרוריזם
צוות האגרוף יוצא להילחם בטרוריזם העולמי, אבל מתמקד בזה שנמצא באוסטרליה. לפי המידע שברשותם, הם פושטים על שלושה מקומות עסק שחשודים כתאי טרור, עד שלבסוף הם מגלים שהטרוריסטים מכוונים אסטרואיד כך שהוא יפגע בכדור הארץ וישמיד אותו.
פרק 6 - קרב יערות
צוות האגרוף יוצא להילחם באנשים שכורתים יערות. במקום להפגין כמו שוחרי איכות הסביבה, הם יוצאים למלחמה שלמה שכוללת הסתננות לשטח הכריתה, חיסול והשמדה של כל הכורתים והצלת מפיסטו מאל אצטקי ששולט בו עוד מהפרק הקודם.
פרק 5 - אתגר בתיכון
צוות האגרוף יוצא להילחם במערכת החינוך הציבורית. הם מגיעים לבית ספר תיכון ומציבים סדרה של תחרויות כנגד נציגי התלמידים. הגנה על ביצה, מציאת מפתח באחד הספרים בספרייה, שאלות מתמטיות ושחזור אירוע היסטורי
פרק 4 - מפעל הפחד
הפרק לועג לתוכניות ריאליטי. סטיב מכניס את משתתפי התכנית לתוך מפעל ישן וקורא לזה "מפעל הפחד". על שני הצוותים להתגבר על מגוון מכשולים לא הגיוניים, להרוג כרישים ולהתמודד נגד אלילים אצטקים, ולבסוף גם לחסל זה את זה.
פרק 3 - אגרופלון
חברי צוות האגרוף נשלחים לתחרות עילאית של שמונה מקצים שונים, כשהאחרון מביניהם הוא מרוץ מכשולים פסיכי, מסובך ומסוכן. בכל פעם שמישהו מנצח באחד המקצים הוא מקבל אלף נקודות, ועל זכייה במרוץ המכשולים מקבלים מאה אלף נקודות וזוכים לעלות על גבעה.
פרק 2 - שינוי אגרוף
צוות דאבל דה פיסט עוזר לאנשים רגילים להיות ראויים ל"אגרוף". רוד עוזר לקשישה להיות נועזת, וומפ עוזר לילד קטן להפוך לאמיץ, ומפיסטו לוקח קוסם עלוב והופך אותו לאמן הימלטות נועז.
פרק 1 - אתגר אנכי
חברי צוות האגרוף צריכים למצוא דרכים שבהן יוכלו לקפוץ מצוק ללא חבלים או כל סוג של אבטחה. אחד מהם מנסה לעוף, השני קופץ לרוחק והשלישי מתעטף בנייר בועות.


צפייה ישירה: עונה 2,
טי וי לנד    © 2009 TVland Ltd.      TVland.co.il - טיוילנד
תגיות נבחרות
שנות ה-80
X פקטור
אמבוש
להיות איתה
הכוכב הבא
מה אתם הייתם עושים
מה שקורה באילת
כלוב הזהב

הישרדות VIP
ארץ נהדרת
רוקדים עם כוכבים
סימני שאלה
כלבוטק
פנים אמיתיות
יצאת צדיק
מצב האומה
פסיכו
ניווט מהיר
קטגוריות
עדכונים אחרונים
מועדפים
צפיות אחרונות
ערוץ 2
ערוץ 10
YES
HOT
Ynet
טי וי לנד
עמוד ראשי
צור קשר
תקנון
מדיניות פרטיות
המומלצים
מדריך לחיבור המחשב לטלוויזיה
מהחדשות
צפייה ישירה
RSS
קישורים
דוח בלקר
DataCheck.co.il
חיפוש אנשים
05X.co.il
MyName.org.il